אלו הסיבות והתכונות שגורמות לגברים להתאהב

 

מה גורם לגברים להתאהב?

ישנן נשים המנסות את כל הטכניקות שלדעתן גורמות לגבר להתאהב, בין אם זה מתן חום ותשומת לב, פיתויים בחדר המיטות ועוד. ובכל זאת,  הגבר שאיתן עדיין לא מצהיר על אהבתו, ואפילו מתרחק.

אז מה כן גורם לגברים להתאהב? כמה תובנות בהמשך:

q1_1.jpg

 

כשהם מנהלים יחסים ללא כפייה

כאשר גברים מרגישים שהיחסים נכפים עליהם וזאת על ידי נדנודים בטלפון, תלותיות, והיאחזות במשהו שאינו קיים, הם מתחילים לייצר רגשות דחייה נגד האישה, עד שהם מגיעים למצב בו הם מרגישים הכל (!) חוץ מאהבה.

 

ההבדל בין אהבה ומחויביות

כדי להבין את דרך מחשבתו של גבר, חשוב לדעת כי עבור גברים, אהבה לא שווה למחויבות. גבר יכול לחוש מחויב אלייך ולהישאר אתך למרות שהוא לא אוהב אותך. חשוב להבין כי  בניגוד לנשים שמתמסרות לאהבה ואז מתחייבות, גברים מפרידים בין אהבה למחויבות. ישנם  גברים שיכולים להישאר עם אישה במשך כל החיים למרות שהם כבר לא אוהבים אותה וזאת רק בשל רגשות המחויבות אליה. לכן, גברים חייבים להרגיש אהבה, ורק לאחר מכן הם מוכנים להתחייב.

 

כשהם מרגישים מאושרים

גבר יכול להמשך לאישה בצורה יוצאת דופן, ולבלות איתה זמן איכות, אך עדיין לא להרגיש מאושר. גברים חייבים לחוש אושר אמתי לפני שהם מתאהבים. כשהם לא מאושרים, הם תמיד ירגישו כאילו משהו בקשר עם האישה לא ממש מסתדר.

 

כשהם מתגברים על הפחד ממחויבות

רבים הגברים שמפחדים ממחויבות: מה שגורם להם להימנע מלהתאהב באישה שהם נמצאים אתה בקשר רומנטי. עם זאת, ברגע שמערכת היחסים מאוזנת ונמשכת זמן רב: יכול להיות שהגבר יפתח רגשות חזקים ויחוש אהבה.

 

כשהם חשים נתינה ושיתוף

גברים נוטים להתאהב יותר כאשר הם נמצאים במערכת יחסים שכוללת נתינה ושיתוף. הם מבחינתם רוצים להיות מסוגלים לשתף ובד בבד להשקיע במערכת היחסים. יחסים מלאי שיתוף מובילים למערכת יחסים מבוססת ויציבה יותר.

 

כשמערכת היחסים מתנהלת כעבודת צוות

כמעט כל הגברים רוצים למצוא את האדם הנכון שעמו הם יחלקו את החיים. הם רוצים להרגיש שיש מישהי שהולכת איתם באותה הדרך, והם עובדים כצוות. הידיעה כי יש מישהי לצדם מעוררת אצל גברים רגשות כמו חיבה שמתפתחת לבסוף לאהבה.

 

כשלא משתמשים בהם

גברים אוהבים נשים שרוצות להיות איתם ללא קשר לאינטרסים. גברים רוצים לדעת שהאישה שנמצאת איתם, שם בשל הסיבות הנכונות ולא בעקבות חיפוש אחר חומריות לדוגמה.

 

כשהם מרגישים תשוקה

תשוקה היא אחד התמריצים החזקים לאהבה אצל גברים. כאשר היחסים מלאי תשוקה הם מתמסרים, מתאהבים ובונים בהמשך גם מערכת יחסים מלאה ויציבה.  

ומה יגרום להם לרצות להתחתן איתך?

בסקר שנעשה בקרב גברים בארצות הברית, התגלה כי ישנם שיקולים שונים והכרחיים המשפיעים על גברים מאד בבחירת האישה שהם רוצים להתחתן עמה, כאשר בין השיקולים גם תכונות אופי, וגם יכולות.

הסברה אומרת כי גברים, לעומת הנשים, מתנהלים בעזרת היגיון ופחות רגש. יש דברים בגו, אך בסופו של יום, גבר, כמו אישה, מחפש את האהבה והחום בדיוק כמו הנשים, ולכן, גם הוא מעדיף לשמוע כיצד הצד השני מרגיש.

והנה לך, מספר משפטים ותכונות שגברים מחפשים באישה. על פי המחקר, נשים שמתנהלות באופן זה, הן אלה שעימן גברים יעדיפו להתחתן: 

q3_1.jpg

 

"אני מבינה אותך" - תמיכה

גברים חלוצים מטבעם, הם רוצים להרגיש מנצחים. אבל ברגע שהמצב לא תואם את התנועה המנצחת קדימה, הדבר האחרון שמתחשק לגבר לשמוע זה ביקורת או עצות, איך היה צריך להתנהג בדיעבד. כל מה שהוא זקוק לו עכשיו זה תמיכה, חיוך, חיבוק ומילים בסגנון "אני מבינה כמה קשה לך עכשיו. אם תרצה לדבר, אני כאן". 

על פי המחקר, גברים שנזקקו לסיוע רפואי או היו במצבים בריאותיים קשים בחייהם,  שמו את הדגש על תמיכה. רבים מהם סיפרו כי אישה תומכת חשובה מאד עבורם, ובעיקר כאלה שנמצאות שם בשבילם, מעודדות ומשפרות את מצב הרוח.

 

"אני מעריכה את כל מה שעשית"- התחשבות

גברים מחפשים אישה מתחשבת. הם מחפשים את הנשים שלא ייבשו אותם בהמתנות ארוכות בחנות הבגדים, שלא יטרטרו אותם ממקום למקום ללא סיבה, וגם ינהגו בצורה נחמדה וקשובה לצרכים שלהם. במערכת יחסים בריאה, שני בני הזוג רוצים לחזק אחד את השני. לגבר חשוב להרגיש שהדאגה ותשומת הלב שלו חשובים לצד השני. זה גורם לו להרגיש הרבה יותר בטוח בעצמו.

 

"תהיה לבד, כמה שצריך"- ללא משחקים

גברים, תאמינו או לא, ממש כמו נשים, רוצים קשר פשוט וטוב. הם לא מחפשים את הנשים שמשחקות 'קשות להשגה', או כאלה שמעכבות כל דבר והולכות לפי חוקי הדייטים. הם מחפשים אישה טבעית, שלא משחקת משחקי כוח וכזאת שמנהלת עמם מערכת יחסים פתוחה וכנה.לפעמים, כדי למצוא פתרון לבעיה, גברים רוצים להתמודד, אישה שלא משחקת משחקי אגו תתן לו לחשוב, לנתח את המצב ולחוות אותו מבחינה רגשית.

 

"לא צדקתי, סליחה" -בטחון

כאשר אנחנו רבים, אנחנו פוגעים אחד בשני במילים מעליבות מאד. גברים נפגעים מהמילים האלה לא פחות מנשים. חשוב לו גם לשמוע את התנצלותך בכדי שיבין שהוא יקר לך ושלא התכוונת באמת לפגוע בו. 

כאשר את יודעת לבקש סליחה, את משרה על הגבר שלך תחושת ביטחון. אישה שיודעת שיהיה בסדר, או כזאת שמבטיחה לגבר שלה שהעתיד טוב ושניתן להתגבר על הכל, היא כזאת שאפשר לבטוח בה ולתכנן איתה עתיד.

 

"עשית את זה מעולה" - אמונה

חשוב לו לשמוע כשאת אוהבת משהו שהוא עשה. כאשר את מפרגנת ומעודדת אותו, זה נותן לו מוטיבציה, תחושת גאווה כוח והעצמה . זה מתייחס, אגב, לא רק להישגים גדולים, אלא גם לדברים קטנים ביום-יום.

 

"אני זקוקה לך"- נשיות

מילה זו הופכת כל גבר לקורן. עצם העובדה שאת תופסת אותו בתור אחד שאפשר לסמוך עליו, חשובה לביטחון העצמי שלו.

 

"אתה מושך אותי" -זרימה

את לא תשמעי ממנו שאלה "איך אני נראה היום?", אבל זה לא אומר שהוא לא זקוק לחיזוק ואישור שאת חושבת שהוא מושך. תגידי לו שהוא מושך, שטוב לך איתו. והוא יגרום לך להרגיש אותו דבר.ובנוסף לפידבקים מיניים, גברים מחפשים נשים זורמות ולא במובן של 'זורמות במיטה', אלא נשים שיכולות לזרום עם סיטואציות מפתיעות. לדוגמה, נחיתה של ההורים שלהם ללא הודעה מוקדמת, או שינוי בפעילות המתוכננת.

 

"למה שלא תבלה קצת זמן עם חברים?" -הרמוניה עם הסביבה

חשוב לו להבין שאת תומכת בו, מבינה אותו ולא גורמת לו לחוש אשמה על כך שהוא נפגש עם חברים. אם הוא עובר תקופה לא קלה, ואת מחזקת אותו  ומקבלת בהבנה ובפרגון את הצורך שלו לבלות עם חבריו, הוא רק יודה לך ויעריך אותך יותר. גברים נוטים לבחור אישה שתהיה הרמונית עם הסביבה שלהם. הם רוצים את האחת שתסתדר עם החברים שלהם, תוכל לשתות איתם דרינק בבר, לשחק איתם משחקי וידאו, ולצאת איתם לטיולים.

 

"תודה"- חביבות ואושר

מילה פשוטה שחשוב לומר כמה שיותר לאדם שאוהבים. משמעות הדבר: את רואה ומעריכה את כל מה שהוא עושה עבורך. נשים חביבות הן כאלה שמוצאות חן בעיני הגבר שרוצה להיות עמן, וגם על ידי משפחתו וחבריו. הן לא צריכות להיות החברות הכי טובות של אימא שלו ולצאת איתה לכוס קפה בכל שבוע, והן לא חייבות ל'הסתחבק' עד אין סוף עם החבר הכי טוב, מספיק שישרו אווירה טובה, ולעתים המילה "תודה" היא הקסם- אותם גברים שנסקרו, הסבירו כי הם מחפשים נשים שמביאות לסביבה שלהם אושר. נשים שיודעות לבצע מחוות קטנות, פעולות מרגשות, ולהרים את המורל בכל מקום: הן כאלה שגברים ירצו לבסס איתן קשר.

 

"אני רוצה לשמוע עוד"-  שיחה קולחת

גברים רבים מתכננים תכניות גרנדיוזיות ואוהבים לצפות אל העתיד. זה יכול להיות רצון לפתוח עסק, ללכת ללמוד או להצליח להפוך תחביב למקצוע. אם תקשיבי לו בעניין ובאמת תתענייני בדברים שמעניינים אותו,  את תגרמי לו להבין שאת סומכת עליו, מאמינה ביכולות שלו וכמובן, תומכת בו.  בנוסף, גברים מחפשים באישה גם את השיחה המעניינת והקולחת. גבר שיפתח בשיחה עם בחורה על הבר שתמשך לתוך השעות הקטנות של הלילה, או שיקבע עמה רק לכוס קפה ויבלה עמה שעות ארוכות בשיחה, יבין כי לו ולאישה שמולו יש תחומי עניין רבים ומשותפים ויש במה להשקיע.

עניין

גברים מספרים כי הם נמנעו ממחויבות במשך שנים משום שהם פחדו להשתעמם, אך ברגע שמצאו אישה מרתקת ומעניינת, הם החליטו למסד את הקשר ולהתחתן.

טבעיות

בין הגברים שנשאלו אודות התכונות המובילות בחיפוש אחר אשת חייהם, התגלה כי אישה נהדרת מבחינתם היא כזאת שנותנת להם להיות הם עצמם.

 

כישורי בישול

קצת מיושן אבל הכרחי.  רוב הגברים שהשתתפו בסקר שאמרו כי הם מחפשים אישה שתדאג להם ותכין להם אוכל בריא. ואם היא לא יודעת לבשל, לפחות שתדע לבחור מסעדות טובות, או להזמין טייק אווי מושלם!

 

q2_1.jpg

בהצלחה! ;)

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 20th, 1:55pm - 2020-07-20T13:55:58+03:00