אם את רוצה שהוא ימשך אליך כדאי שתוותרי על הדברים הבאים

לפעמים זה מרגיש ממש מורכב להצליח למשוך אלייך דווקא את הגבר שאת רוצה. אנחנו לפעמים מנסות כמעט הכל במטרה למשוך את הצד השני, שאנחנו שוכחות שישנם כמה דברים ממש מרתיעים שכדאי להתחיל פשוט לוותר עליהם.

 

לשים יותר מדי איפור

אם את מושפעת מכל הסלביות שמסתובבות לנו בכל פינה, מרוחות בכמויות אדירות של איפור ממש כדאי שתפסיקי. לראות מישהי שמצטלמת לפרסומת או תכניות טלוויזיה כשעל פנייה איפור מושקע ומוגזם זה נחמד, אבל כשהוא רואה אותך ככה באור יום, זה ממש לא עושה לו את זה.

via GIPHY

 

תפסיקי להיות תלותית

האגדות שכולנו גדלנו עליהם בהם הנסיך מציל את הנסיכה, ממש לא רלוונטיות לימינו. אומנם גברים כן אוהבים להרגיש שהם עוזרים לנו ומגנים עלינו, אבל אף גבר לא אוהב אישה תלותית שמחכה שהאביר על הסוס הלבן יגיע להציל אותה.

 

אל תהיי דרמטית מדי

לרוב הגברים ממש אין סבלנות לדרמות והצגות. ככל שתעשי יותר הצגות ודרמות מכל דבר, יש סיכוי שהוא יברח. ברור שגברים מודעים לכך שאנחנו יותר רגישות ומורכבות, אבל זה ממש לא אומר שהם מסוגלים להתמודד עם ההתפרצויות הלא הגיוניות שלך.

via GIPHY

 

תפסיקי לקטר על האקס

בואי נתחיל בזה שגברים לא כל כך מתעניינים בסיפורים שלך ושל האקס שלך, במיוחד אם מדובר בקיטורים בלתי פוסקים. תסתכלי על זה ככה, למה שמישהו ירצה להיות איתך אם הוא ידע שכשהוא יהפוך לאקס, את תקטרי גם עליו. תני לו להבין שאת לא עם האקס עכשיו, לא בגלל שהוא לא ברמה שלך ואת מעריכה את הזמן שביליתם ביחד.

 

תמצאי לעצמך חיים

גם אם את לא מפוצצת בחברים ותחביבים, כדאי שהוא לא ירגיש את זה יותר מדי. אין סיכוי שהוא יימשך אלייך, אם הוא ירגיש שהוא הדבר היחיד בחיים שלך, הוא מצפה שגם לך יהיו דברים משל עצמך. כשהוא מרכז החיים שלך, זה מלחיץ וגם לפעמים די מעצבן אותו.

via GIPHY

 

תהיי שאפתנית

את ממש לא יכולה לצפות שמישהו יימשך אלייך, אם אין לך שום רצונות ושאיפות בחיים. הצד השני תמיד ירגיש שאת תקועה בלי רצון לשאוף או לשנות משהו בחייך וזה ברור לו שזה לגמרי יכול להשפיע גם על מערכת היחסים שתהיה.

 

תפסיקי להיות אובססיבית לשיער שלך

גברים אוהבים שיער פשוט ושופע והם די מעדיפים אותו כמה שיותר טבעי. שאת מפוצצת את השיער שלך בכימיקלים והחלקות, זה לגמרי לא עושה להם את זה. הם אוהבים את השיער שלך כמה שיותר טבעי ונעים, כך שהם יוכלו ללטף אותו בקלות ובעדינות.

via GIPHY

 

אל תפציצי את עצמך בריחות

אומנים גברים מעדיפים אותנו ריחניות ונעימות, אבל זה לא אומר שאת צריכה לפוצץ את עצמך במיליון ואחד ריחות. מספיק שפריץ קטן של בושם ועוד נגיעה של קרם גוף, כדי למשוך אותו אלייך.

 

קצר מדי לא כל כך עובד

נכון שרוב הגברים אוהבים מכנסיים קצרים או חצאיות קצרצרות, אבל תמיד תזכרי שגם קצר מדי זה לא מושך וכדאי להשאיר מקום לדמיון. דרך אגב, גם על מחשוף עמוק מדי שלא נותן לו שום אפשרות לדמיון לעבוד, אפשר לוותר.

 

אז אם את רוצה שהוא יימשך אלייך, כדאי שתתחילי להיפטר מכל מיני הרגלים פחות טובים, זה כבר יעשה את רוב העבודה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00