6 רמזים מפתיעים לכך שאת טובה במיטה

אוקיי, כולנו רוצים להיות טובים במיטה. גם אלה שלא מודים בזה. ואולי יותר מזה, כולנו רוצים להיכנס למיטה עם מישהו שהוא טוב במיטה. אז אולי לאחרים את כבר יודעת לחלק ציונים לפי הביצועים שלהם, אבל איך לעזאזל תדעי אם את טובה במיטה? ולא, לא בטוח שלשאול את בן הזוג שלך יעזור.

הכנו לך כמה סימנים מפתיעים והזויים שיעידו אם את מעולה במיטה או סתם צנונית:

 

1. את שותה הרבה יין

מה הקשר את אומרת? מחקר מ-2009 שנעשה באיטליה (כמובן, ארץ שתייני היין) מראה שנשים ששתו שתי כוסות יין ביום היו טובות יותר ומסופקות יותר מבחינה מינית מכאלו ששתו רק כוס אחת או לא שתו בכלל. אז אנחנו לא אומרות לך להתחיל להוריד בקבוקים כמו אלכוהוליסטית, אבל אין ספק שמחקר ששולח אותנו לשתות יין הוא מחקר ראוי בעינינו!

via GIPHY

 

2.יש לך חוש הומור חריף

חוץ מזה שחוש הומור היא אחת התכונות היותר מושכות, מחקרים מראים שנשים שצוחקות יותר מפגינות ביצועים מרשימים במיטה מאשר נשים חסרות הומור. האמת? הגיוני. הרי מי שיודעת לצחוק על עצמה ועל סיטואציות בחיים כנראה גם יודעת ליהנות באופן כללי, אז ברור שגם במיטה.

via GIPHY

 

3.את אוהבת גלידה בטעם קפה

אוקיי,זה מוזר...תתפלאי, אבל המכון לחקר טעם וריח בשיקגו (כן כן, יש דבר כזה) מצא שאם הטעם האהוב עלייך בגלידה הוא קפה, סימן שאת אדם שחי את הרגע ולכן גם תהיי טובה יותר במיטה. נשמע הגיוני? לנו לא, אבל לא נתווכח עם מחקרים, אז אפשרה שלושה כדורים דאבל אספרסו בבקשה? בגביע, ברור שבגביע.

via GIPHY

 

4.את העיפרון הכי מחודד בקלמר

כמו הומור, גם אינטליגנציה היא ה-דבר הלוהט. מחקר שנעשה באוניברסיטה בלונדון ובדק מעל 2,000 נשים, מצא כי נשים עם רמות האינטליגנציה הגבוהות יותר הגיעו לעד פי 2 אורגזמות בכל אקט מיני מאחיותיהן הפחות חדות. מה שנקרא, יש שכל אין דאגות.

via GIPHY

 

5.את אוכלת בקצב צב

זה דווקא הגיוני. אנשים שאוכלים לאט ונהנים מכל ביס וביס הם כנראה אנשים שלוקחים את הזמן שלהם גם במיטה ויודעים ליהנות גם מהדרך ולא רק מהסוף. אז אם את מסוגלת לסיים המבורגר בעשרים שניות, אולי כדאי שתתחילי להאט קצת.

via GIPHY

 

6.את מתעניינת בפוליטיקה

אוקיי... פוליטיקה ומין. קשורים זה לזה בערך כמו שקים קרדשיאן קשורה לפיזיקה גרעינית. אבל תתפלאי, חוקרים הצליחו למצוא קשר בין הנושאים ואפילו הגיעו למסקנה שככל שנשים יותר מתעניינות בפוליטיקה, הן לא רק טובות יותר במיטה, הן גם נהנות יותר. טוב נו, הגיע הזמן שנתחיל לקרוא עוד מדורים בעיתון חוץ ממדור הרכילות.

 

אז אם יצאת מבולבלת מכל מה שקראת ואת עדיין לא מבינה מה הקשר בין הדברים המוזרים האלה לחיי מין מרשימים ומספקים, אנחנו אומרות – פשוט תירגעי, תקראי ספר, רצוי את הביוגרפיה של בן גוריון, שתי איזה כוס או שתיים של יין ותקנחי בגלידה שאותה תאכלי לאט לאט וספרי לעצמך איזו בדיחת קרש בסוף. מבטיחות שתראי תוצאות בהקדם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - October 1st, 3:54pm - 2017-10-01T15:54:20+03:00