מה גברים חושבים כשאת מבקשת מהם לשים קונדום? (לא מה שחשבת)

כולנו מכירות את הרגע הזה. דייט מוצלח, בחור לוהט. הלכתם אליו או אלייך והעניינים זורמים. בגדים עפו להם אל הרצפה, התשוקה בשיא ולשניכם ברור לאן זה הולך. ואז – הרגע המביך הזה כשאת מחכה שהוא ישים קונדום והוא מסתכל עלייך בעיני עגל.

אם חשבת שכל מה שעובר לו בראש עכשיו זה "איזה באסה איתה, הרסה את כל הכיף", תחשבי שוב. הנה כמה דברים שגברים באמת חושבים עלייך כשאת מבקשת מהם לשים קונדום:

 

"יש לה ביטחון עצמי"

כשאת מבקשת ממנו לשים קונדום, את מראה לו שאת יודעת לעמוד על שלך ולהתעקש על מה שחשוב לך. בקיצור, יש לך ביטחון עצמי.  ותאמינו לנו, ביטחון עצמי זה דבר מושך. ואם את לא מאמינה לנו, תשאלי את סמנתה מהעיר הגדולה.

 

via GIPHY

 

"הבחורה לא פראיירית"

מדובר כאן במישהי שיודעת לשמור על עצמה ולא מתביישת להראות את זה. גברים מספרים שכשאישה מבקשת מהם לשים קונדום, זה גורם להם לראות אותה כבחורה עצמאית וזה פלוס עצום בעיניהם.

 

"אני סומך עלייך"

תתפלאי, אבל גם גברים אוהבים להרגיש בטוחים במיטה. גברים שנשאלו על הנושא אמרו שבחורות שמבקשות מהם לשים קונדום נתפסות בעיניהם כטובות יותר כבני אדם, מתחשבות יותר וכאלה שיגרמו להם להרגיש בטוח ונעים במיטה.

via GIPHY

 

"אם לה טוב- לי טוב"

גברים יודעים שברגע שהם ישימו קונדום, רוב הסיכויים שאת תרגישי יותר חופשיה ומשוחררת. וזה, כידוע, מתכון לכיף כיף במיטה. אז ברור שכדאי להם.

אז אם אתן חוששות שהבקשה שלכן עלולה להיות טרן אוף לבחור שאיתכן, דעו לכן שיש סיכוי טוב שהוא דווקא חושב ההיפך. ואם במקרה נפלתן על בחור שהבקשה לשים קונדום מזעזעת אותו עד עמקי נשמתו, זה הזמן לקפל את עצמכן, להגיד יפה שלום ולהיעלם. תהיו בטוחות שהוא לא שווה את זה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00