אחת ולתמיד- מה מפחיד גברים?

גברים אומנם לא מצטיירים כיצורים פחדנים מדי, אבל תכלס עמוק בפני גם הם די פחדנים. אומנם הם נדרשים באופן יום יומי להתמודד עם אתגרים מאוד מפחידים כמו להרוג ג'וק בהנפת כפכף, אבל למרות התדמית החזקה, ישנם כמה דברים מהם הם ממש ממש מפחדים.

אז מה הדברים הקטנים והגדולים שממש מפחידים גברים?

 

להבין שאתה לא הכי טוב שהיא חוותה

זה די ידוע שגברים ממש לא מעוניינים לשמוע על הגברים הקודמים שכבר הכניסו אותך למיטה, אבל הם עוד יותר מפחדים לגלות שהיו כאלה שעשו את זה יותר טוב מהם. אין דבר יותר מפחיד ומבאס גבר לגלות שזה שהיה שם קודם לא רק שעשה את זה טוב ממנו, גם הכפיל את ההנאה שלך פי שניים או שלושה.

 

לגלות מפרצים

אחד הדברים שהכי מפחידים וממלאים אותם בחרדה, זה לראות את השיערות שלהם נעלמות, בין אם זה בזמן המקלחת או כשהן מתגלות בבוקר על הכרית. גברים אדישים לכל פגעי הזמן, בן אם מדובר בקמטוטים על הפנים או הכרס שגדלה לה לאיטה, אבל כשמגיעים הסימנים הראשונים של מפרצים הם לגמרי נהיים חרדתיים.

via GIPHY

 

להיתקל באקסית כשאת לידם

אחד הדברים שיכולים הכי להבעית גבר, הוא שתפגשי את האקסית שלו במהלך אחד הדייטים הראשונים שלכם. כי בואו נודה כנראה שיש סיבה שאקסית הפכה להיות אקסית וזה לגמרי לא כיף להיתקל בה בזמן שמנסים להרשים בחורה חדשה. על אחת כמה וכמה אם מדובר בכזו שעדיין לא ממש התגברה עליו, זה בהחלט מתכון למבוכה.

 

שתראי אותם בוכים

גברים לא ממש נוטים לבכות ואם הם כבר עושים את זה, הם יעדיפו שלא תהיי בקרבתם. גברים ממש מפחדים להיתפס כחלשים ולכן הם משאירים את דליי הדמעות לנו. ואם כבר משתרבבת לה דמעה באמצע סרט מרגש או בחופה של חבר, הם יעשו הכל על מנת שלא תקלטי אותה.

via GIPHY

 

לפגוש את ההורים מוקדם מהמצופה

אם זה היה תלוי בהם, הם היו מוכנים לפגוש את ההורים שלך רק לקראת החופה, אבל הם מוכנים להתפשר גם אם מדובר במערכת יחסים ארוכה ורצינית. אבל כשאת שואלת אותם אחרי שבועיים אם בא להם להצטרף לארוחה בשישי, את בעצם מנחיתה עליהם את אחד הפחדים הכי גדולים שלהם במכה.

 

כשאת אומרת לו שאת אוהבת אותו בהפתעה

אחד הדברים שהכי מלחיצים גבר, הוא לשמוע אותך אומרת לו שאת אוהבת אותו בלי שהוא ראה את זה מגיע. זה משאיר אותו משותק, חסר אונים וגורם לו בדרך כלל להגיד דברים שהוא ממש לא התכוון אליהם, רק כי הוא ממש לא היה מוכן.

via GIPHY

 

לשים לב שהקונדום נקרע

אין דבר שיותר מלחיץ ומפחיד גבר מהמחשבה על להיות אבא, במיוחד אם זה מגיע בהפתעה. אז אם הוא כבר הסכים לשים קונדום ובסוף הוא נקרע, זה מריץ לו סרטים ממש לא נעימים בראש. דרך אגב זה לגמרי תקף גם ל"לא קיבלתי מחזור", "שכחתי כבר כמה גלולות", "טעיתי בספירה של הימים" וכו'.

 

לצאת עם בחורה שמוקפת בגברים

כל גבר אומנם לא יודה בזה וישחק אותה קול, אבל הם ממש מפחדים לצאת עם בחורה שיש לה מלא ידידים. זה גורם להם להרגיש פחות שווים שאת מוקפת מלא גברים בחייך, הופך אותם להיות חסרי ביטחון ועצבניים ולגמרי מוציא אותם מאזור הנוחות שלהם.

אז למרות התדמית הקשוחה והמחוספסת, נראה שגם גברים מפחדים מדברים טיפשיים יותר או פחות. אבל כל עוד לא תספרי להם שאת יודעת, הם לגמרי יוכלו לחיות עם זה בשלום.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00