רוצה לדעת אם הוא משקר? כך תדעי לפי שפת הגוף שלו

זה נכון שרובנו משקרים, גם אם מדובר בשקרים ממש קטנים או שקרים לבנים, כך שלשקר מעט הפך כמעט להיות קצת לגיטימי. אבל כאשר את מבינה שמשקרים לך לא מעט ורק את זו שנמצאת בסיטואציה הזו, זה לגמרי לא נעים. אז אם את חושדת שהוא משקר לך אפילו קצת, כל מה שנשאר לך לעשות זה לבחון את שפת הגוף שלו ומהר מאוד תוכלי לדעת את האמת.

 

1.תהיי אמיתית עם עצמך

כשנשים מאוהבות בגבר שעומד מולן, הן מוצאות את עצמן בסיטואציה שהן קצת משקרות לעצמן. חשוב שתהיי אמיתית עם עצמך ואם את חושדת שהוא משקר לך, אל תתעלמי מהסימנים שיכולים לאשר לך את זה. עדיך שתהיי מודעת למציאות ותסתכלי לה בעיניים, על מנת שתוכלי לדעת הכי טוב אם את מנתחת נכון את הסיטואציה.

 

2. תבחני את הידיים שלו

כשמישהו משקר לנו הוא משתמש הרבה בידיים שלו, בצורה שתהיה שונה מהמחוות הרגילות שהוא נוהג לעשות. כשהגבר שלך משקר לך הוא גם כנראה יהיה מתוח ותוכלי לשים לב שהוא עושה יותר תנועות על מנת לשחרר את המתח הזה. תנועות כמו משחקים עם קצות האצבעות, רגל קופצנית או זיעה מתחת לעיניים לגמרי צריכות להתחיל להדאיג אותך.

 

3. תמיד תסתכלי על האף שלו

כשאנחנו משקרים מתרחשים בגוף שלנו שינויים פיזיולוגיים, שאחד מהם גורם לשחרור הורמונים מהמוח שלנו ויכול לגרום לעקצוצים באף ובשפה העליונה. אם את חושדת שהוא משקר לך שימי לב אם הוא נוגע יותר באף שלו, כנראה שמשהו התחיל לעקצץ ולהציק לו שם ולכן יש סבירות מאוד גבוהה שהוא משקר.

via GIPHY

 

4. אל תיישרי אליו מבט

למרות מה שאנחנו חושבות, לא תמיד מבט ישיר לתוך העיניים יכול לספר לנו את האמת. אצל אנשים מסוימים דווקא כאשר הצד היצירתי במוח שלהם מופעל (בדומה למה שקורה שאנחנו משקרים), הם יביטו ימינה או ימנעו מלהביט ישר אל מי שמולנו. אם לא תנסי לגרום לו להסתכל לך בעיניים, הוא יהיה משוחרר ויוכל לפעול על פי האינסטינקטים הטבעיים שלו.

 

5. תשימי לב אם הוא מעפעף

כשאנחנו משקרים לרוב יהיה לנו יותר קל לעשות זאת עם עיניים עצומות, אך כאשר עומד מישהו מולנו ואין לנו אפשרות לעצום את העיניים, עפעוף יכול להחליף את זה. עפעוף ארוך מהרגיל בעצם עוזר למוח שלנו לנתק קשר עין עם מי שעומד מולנו. כך שאם כשהוא מדבר איתך הוא מעפעף יותר מהרגיל, אולי כדאי שזה ידליק אצלך נורה אדומה.

via GIPHY

 

אז מה כדאי לעשות הלאה?

אם בחנת כמה סימנים ואת חושדת שהוא משקר, כדאי שתהיי מתוחכמת אם את רוצה להוציא ממנו את האמת.

אם את רוצה לדעת אם הוא משקר לך, השלב הבא הוא להתחיל לשאול אותו כמה שיותר שאלות. מומלץ להתחיל בשיחה יום יומית ואחרי כמה דקות לשאול אותו שאלה ישירה לדוגמה, "מה עשית עד שעה כזו בעבודה?" אם שפת הגוף שלו משדרת שהוא משקר, את יכולה להתחיל להבין שיש סיבה לדאגה. חשוב שתמשיכי לשאול אותו כמה שיותר שאלות ישירות הדורשות ממנו ירידה לפרטים ולבקש ממנו לחזור עליהם כמה פעמים. אולי בפעם הראשונה השקר ישמע מושלם, אבל מאוד קשה לחזור על סיפור מומצא בדיוק שכזה מספר פעמים.

תזכרי, אומנם שפת הגוף שלו יכולה לספר לך אם הוא משקר, אבל חשוב שלא תגיעי למסקנות אך ורק על ידי פענוח שלה, אל תנסי להבין את ההקשר ואת כל הסיפור מסביב.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 24th, 4:37pm - 2020-07-24T16:37:32+03:00