10 דרכים להוכיח לו שהוא לא יכול בלעדיך

בכל פעם כשאת פוגשת גבר חדש, את בטוחה שלהבדיל מכל האחרות, את תהי זו שתכבוש את ליבו. או יותר גרוע, את מתאהבת במישהו ותוך כדי שאת מנסה למשוך את תשומת ליבו, את מתחילה להגזים ולעשות שטויות. אז מה באמת יעזור לך להוכיח לו שהוא לא יכול בלעדייך?

 

1. תהיי בעלת דעה משל עצמך

להנהן כסימן להסכמה – זה לא מושך, לפחות לא גבר שאת רוצה זוגיות איתו. גבר נורמלי מחפש אישה שיכולה להביע את דעתה, שלא מפחדת להתווכח ולדסקס בנושאים שונים. תהיי זו שיכולה להגיד כל מה שהיא חושבת, גם אם המחשבות שלך לא תואמות את דעתו ודעתם של אחרים. מערכת יחסים בריאה וארוכה בנויה על כנות ותקשורת גלויה.

via GIPHY

 

2. תראי לו משהו חדש

דברים חדשים מושכים אותנו. זו בדיוק הסיבה מדוע זוגות שנמצאים יחד שנים רבות ממשיכים להרחיב את האופקים שלהם ומנסים יחד דברים חדשים. זה מה שגורם לתשוקה שלך לחיות. ולא חשוב אם את מראה לו תרגיל יוגה חדש, בית קפה חדש או ספר חדש. יש מקום מיוחד במוח שלנו להתנסויות ראשונות. כל דבר שבן אדם עושה בפעם הראשונה נחרט אצלו בזיכרון.

 

3. ספרי בדיחה שהוא ירצה לחזור עליה

כאשר את מספרת בדיחה מעניינת, כזו שגורמת למישהו להפעיל מחשבה ולנסות לזכור אותה, את בעצם מצליחה פעמיים. קודם כל, את מושכת את תשומת ליבו. דבר שני, את משאירה מקום במוח שלו, כי בכל פעם כשהוא יזכר בבדיחה זו, הוא יזכר גם בך.

 

4. תעבדי עליו 

שקר לבן קטן שאמרת כדי להצחיק אותו ואז לגלות לו את האמת, יעזור לך להפגין חוש הומור וגם יגרום לו להתעניין. תחשבי על בדיחה של 1 באפריל, אבל לא ב-1 באפריל. ואל תמשכי אותו יותר מכמה דקות, גלי לו את האמת.

 

5. תמיד תלבשי מה שאת אוהבת

לא חשוב אם אלה ג'ינס וטי-שרט או שמלה אדומה צמודה, את תרגישי נוח יותר ובטוח  יותר במה שאת לובשת. אל תפריעי לכל מיני קודי לבוש להשפיע עליך. בחירת הבגדים שלך היא דרך להראות את היחודיות שבך ואת מצבך האמוציונלי הנוכחי.

via GIPHY

 

6. אל תתביישי לצחוק

כשאת לידו תצחקי בלי להתבייש, מכל הלב ובקול רם. אל תחשבי אם את נראית בסדר באותו רגע. ברור שכן. צחוק מכל הלב הוא צחוק מדבק. אנשים אוהבים להקיף עצמם באנשים שאוהבים לצחוק ולשמוח.

 

7. שחקי איתו

לא חובה משחקי שולחן, אבל אפשר כמובן לשחק "אמת או חובה" או להתערב על משהו מצחיק.

via GIPHY

 

8. הפגיני את הידע

אולי את אוהבת לטייל בעולם, או מכירה היטב את הנושא של צבי ים, חובבת מאד את "משחקי הכס" ובקיאה בכל התיאוריות לגבי הספרים והסדרה. אם את ממש טובה במשהו, תראי לו. לא משנה מה התחביב שלך, אבל אם יש לך אחד כזה, זה כבר סימן טוב.

 

9. ספרי לו משהו אישי עליך

תתרחקי מדיבורים סטנדרטיים ועברי לשיחות אישיות יותר, שיראו מי את באמת, שאת בן אדם עם חסרונות ורגשות, שפעם אולי הייתה מאוהבת במורה שלה או העתיקה במבחן בתיאוריה.

 

10. ספרי סיפור שהוא יזכור לנצח

עוד מקרה מעניין מהחיים שלך, משהו שגובל בבדיחה, מבוסס על מקרה אמתי והוא יזכור אותך יחד עם הסיפור הזה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00