6 סיבות לכך שנשים מאבדות עניין בגברים

רבים הגברים שאינם מבינים מדוע נשים מנתקות עמם קשר, מסיימות איתם את מערכת היחסים,  ובקיצור: מאבדות עניין.

בנוסף, ישנם גברים שרוצים לדעת מה הם יכלו לעשות אחרת כדי לשמר קשר שכבר מזמן הסתיים, וזאת על מנת לפעול בצורה טובה יותר בקשר הבא.

אז אם אתם תוהים מתי נשים מאבדות עניין, חשוב שתקראו את הסעיפים הבאים, שמעלים את הסעיף לרוב הנשים, וגורמים להן ללכת ללא שוב!

אז מתי אישה תאבד עניין בגבר?

 

1.כשהוא משקר

נשים לא אוהבות גברים שמשקרים. מערכות יחסים נבנות בדרך כלל על אמון הדדי ובטחון בבן הזוג. אם אישה תתפוס גבר ביותר מידי שקרים, היא תאבד בו עניין וזאת משום שהיא תחוש כי עם גבר שקרן אין טעם לבנות מערכת יחסים, וכי הקשר ביניהם עתידו להיהרס בין כה וכה.

via GIPHY

 

2.כאשר הוא לא מפסיק לפלרטט

פלרטטתם עם האישה שאתם יוצאים עמה כעת? כאן זה צריך להפסק! גבר פלרטטן שחושב שהוא חמוד ומקסים כל פעם שהוא מפלרטט יראה בעיני האישה שעמו בשלב מסוים דוחה ו'סליזי', וזאת בעיקר כי נשים אוהבות להרגיש מיוחדות וכי הדייט שלהן מרוכז רק בהן. אז אם אתם רוצים שהקשר שלכם יאריך ימים, הוציאו את הפלירטוטים עם נשים אחרות מסדר היום.

 

3.בזמן דממת אלחוט

נשים אוהבות שהגבר שעמן הם יוצאות מתקשר אליהן ומתעניין בהן, גם אם מדובר בשיחה אחת ביום שבה הם יוכלו לעדכן אחד את השני בכל מה שחדש. אבל אם גבר אינו מתקשר, לא שולח הודעות מידי פעם או מתעניין באישה שעמה הוא יוצא: הוא מהר מאד יגלה שהיא התייאשה ועברה הלאה.

 

4.המין לא משתפר

סיפורים על יחסי מין בפעם הראשונה עם אדם חדש יכולים להיות כאלה שמתארים תשוקה מהסרטים! עם זאת, במציאות הפעם הראשונה שבה מקיימים בני זוג יחסים יכולה להיות לא כל כך מוצלחת, תוך שעם הזמן כל אחד מבין מה הוא צריך לשפר ומה גורם לזה שאתו עונג. עם זאת, במידה ואתם נסגרים, אינכם קשובים או פתוחים לדברים חדשים ויחסי המין לא משתפרים: יכול להיות שתמצאו את עצמכם שוב רווקים.

 

5.כשמשעמם להן

נשים אוהבות גברים מרתקים, הרפתקניים וכאלה שאוהבים לצאת ולחוות. גברים שאוהבים להישאר כל היום מול הטלוויזיה או מול המחשב, הם כאלה שנשים יאבדו בהם עניין, ומיד.

via GIPHY

6.הקשר לא מתקדם לשום מקום

קשר בין בני זוג עליו להתפתח ככל שעובר הזמן. נשים אוהבות שגברים יוזמים, מציעים הצעות מעניינות ולוקחים את הקשר הלאה, תוך הכרות עם חבריו של הגבר, משפחתו ואורחות חייו.

 

עם זאת, קשר שיישאר תקוע במקום, כמו גם כזה שנשאר רק בין הסדינים או בין ארבע קירות: יתפוגג ויעלם תוך כמה ימים או מספר שבועות.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 24th, 4:37pm - 2020-07-24T16:37:32+03:00