מה גברים באמת חושבים על הגדלת חזה?

היכולת לשנות את הגוף ולהפוך אותו לנחשק או פרופורציונאלי יותר היא יכולת נפלאה, בעיקר בקרב נשים שרוצות חזה גדול יותר ואף זקוף יותר.

למי שתהה: חזה גדול נחשב במשך שנים לנשי וחושני יותר, וזאת בעיקר בקרב המין הגברי.

אבל מה קורה בשנים האחרונות? האם גברים עדיין יעדיפו חזה גדול? בואי להבין האם הגודל קובע!

 

via GIPHY

 

גברים אוהבים פרופורציות

חזה גדול או לא, ישנו דבר אחד שגברים וגם נשים אוהבים וזה פרופורציות. אם נשים בצד את צופי הפורנו המושבעים שמחפשים חזה כמה שיותר גדול ולא משנה היחס שלו לגוף, נוכל להתרכז בגברים שלא מושפעים מסרטים, המספרים כי הם אוהבים גוף עם פרופורציות טובות וחזה בגודל המתאים.

לדעתם, אישה רזה מידי עם חזה גדול מידי יכולה להיות מופע אימים, ואישה גדולה וגבוהה ללא חזה עלולה להזכיר להם יותר חבר טוב מבת זוג פוטנציאלית. לכן, גברים יעדיפו אישה עם גוף בגזרת 'גיטרה', שבו החזה תואם את פרופורציות הגוף.

 

טבעי או לא טבעי?

בכל הנוגע למגע של חזה שעבר הגדלה, גברים מסבירים כי למרות שכיום כמעט ואי אפשר להבדיל במגע בין חזה טבעי למנותח חזה שעבר הגדלה, חזה גדול שיש בו שתלים הוא כזה שניתן להבחין בו תוך שהמגע יהיה קשה מתמיד. בשל כך מעידים רבים מהגברים, כי הם תמיד יעדיפו את המגע הטבעי. את המגע הזה לא תמיד קל לחוש כאשר בתוך החזה ישנם שתלים.

 

סיבת הניתוח

אם כבר הגעת לסיטואציה פיזית ועמוקה עם הדייט שלך, ואת נשאלת אודות הגדלת החזה שביצעת, חשוב שתביני כי סיבת הניתוח חשובה מאד לגברים. ישנם גברים שמסבירים כי ניתוח חזה שנועד להקנות פרופורציות לגוף או שנגרם מסיבות רפואיות ואסתטיות מקובל מאד ומצדיק את הגדלת החזה.

עם זאת, ישנם גברים שמסבירים כי ניתוח הגדלת חזה מוגזם שנעשה רק על מנת למשוך גברים, הינו סליזי במעט.

 

via GIPHY

 

חזה זקוף וגאה

אחת הסיבות שנשים מבצעות הגדלת חזה או אפילו הקטנת חזה היא על מנת לשמור על מראה של חזה זקוף ועומד, ובכך למנוע נפילה של החזה שמגיעה עם תהליכי ההזדקנות.

בשל כך, רבים הגברים שמספרים כי הם מעדיפים חזה זקוף מאשר חזה נפול שמעיד על התבגרות וזקנה. לכן, כדאי שתדעי כי אחת הסיבות לביצוע ניתוח כזה היא בעצם מלחמה נגד כוח המשיכה.

 

לסיכום, אין זה משנה מה גברים אוהבים, הדבר החשוב ביותר הוא שאת תאהבי את עצמך. את יכולה להיות 'אורית פוקס' הבאה, או ליהנות מחזה קטן וקליל,  העיקר הוא שאת תהיי מרוצה, ותישאי את החזה שלך בגאווה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 25th, 11:40am - 2017-09-25T11:40:54+03:00