למה שווה לך לצאת דווקא עם גבר חנון

אוקיי, זה ידוע שהחנונים הולכים לכבוש את העולם. הם עובדים בעבודות הכי שוות בהייטק, מפתחים טכנולוגיה שכנראה תשנה את האנושות ובכלל נראה שמצבם טוב יותר היום מאי פעם. אבל אנחנו גם חושבות שיש בהם משהו מושך לאללה. לא מצליחות לראות את זה? אחרי שתקראו את הרשימה שלנו, גם אתן תרוצו לחפש אותם.

 

כי יש להם לוק מגניב

זה לא סוד שהלוק הגיקי היום הוא אחד המגניבים שיש. אם את לא מאמינה, תראי כמה אנשים בלי בעיות ראייה הולכים עם מסגרות משקפיים עבות סתם כי זה יפה. אז החנון שלך לא צריך לזייף, המשקפיים שלו הן הדבר האמיתי. חוץ מזה שהחנון המודרני הוא כבר מזמן לא החנון של ג'קט הג'ינס והמכנסיים עם המותן הגבוהה. החנון המשודרג יודע להיראות טוב. הוא מצויד באוסף של טי-שירטים מגניבות, סניקרס באלף ואחת צבעים והשדרוג האהוב עלינו – קעקועים. והוא אפילו לא פוחד מסקיני ג'ינס.  

 

הומור, הומור, הומור

אין, פשוט אין דבר מושך יותר מגבר עם חוש הומור. זה לא אנחנו אומרות, זה הדבר הכי ידוע בעולם. ואנחנו לא מדברות על הומור "פיפי-קקי" ובדיחות "מרוקאי ופרסי הולכים ביער", אלא הומור אמיתי – חכם, חד, כזה שיגרום לך לבכות מצחוק. עם החנון מובטחות לך שעות של כיף. וזה כידוע, מושך. מאוד.

via GIPHY

 

כי הם יתנו כבוד לגוף שלך

ולא רק כי עד לאחרונה בכלל לא הלך להם עם בנות, אלא כי חנונים מתמודדים הרבה פעמים עם בעיות של דימוי גוף שהם סוחבים עוד מהילדות. החנון הפרטי שלך ידע להזדהות עם בעיות דימוי הגוף שלך, יבין אותך ויעריץ אותך על מי שאת ועל העובדה שבחרת להיות איתו למרות שגם הוא לא מושלם.

 

כי הם נותנים עבודה במיטה

נכון שאומרים שבחורות יפות לא טובות במיטה כי הן לא צריכות להתאמץ? נגלה לכן סוד, זה נכון גם לגבי גברים. גבר שתמיד היה חתיך ולא היה צריך להתאמץ להשיג בחורות לרוב יחשוב שאת צריכה להגיד תודה שאת איתו ולא יתאמץ יותר מדי. אבל החנון? סיכוי טוב שעוד לפני הדייט הראשון שלכם הוא התחיל לעשות שיעורי בית וללמוד את כל השיטות שיגרמו לך לראות את אלוהים בכבודו ובעצמו בין הסדינים.

 

via GIPHY

וכי יש בהם משהו קינקי

אנחנו לא יודעות אם זה הלוק, הדיבור, העניין המוזר בסרטים מצוירים או כולם יחד. הם משונים, אבל בקטע טוב.

 

עכשיו שהשתכנעתן, צאו ותפסו לכן חנון. אה, ואל תנסו לחפש אותם בים. הם לא שם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00