7 תנוחות שנשים ממש אוהבות!

כדי להבין טוב יותר את עולם יחסי המין, חשוב לדעת ששינוי תנוחות בעת קיומם, הופך את האקט הפיזי למעניין יותר, וגם נעים יותר.

בנוסף, לא כל תנוחה מינית תתאים לכל אדם, וזאת כי לכל אחד יש גוף שונה ודרכים אחרות להגיע לעונג. לכן, תנוחות שונות בזמן יחסי מין מגוונות את חיי המין והופכות אותו למושך ומעניין יותר.

בנוסף, תנוחות מגוונות מאפשרות התאמה טובה יותר של איברי המין, תוך הסבת עונג בהתאמה אישית לבני הזוג, כאשר ישנן נשים שנהנות מגירוי נקודת הג'י, בעוד אחרות נהנות מגירוי דגדגני.

אז אם אתם רוצים לשפר את חיי המין שלכם, חשוב שתדעו מהן התנוחות שנמצאו פופולאריות במיוחד בקרב נשים:

 

דוגי בשכיבה:

דוגי בשכיבה היא תנוחה אהובה על נשים בעיקר משום שבעת האקט המיני  ישנה חדירה וגינלית אחורית וכך לבן הזוג ישנה אופציה לענג את האישה דרך חיכוך ידני של נקודת הג'י. התנוחה הזאת אהובה על נשים כי היא יוצרת אינטימיות, ומסייעת לנשים להביע את העונג שלהם בהתפרקות בצעקות לעבר הכרית.

r1.png©bustle

 

כפיות:

תנוחת הכפיות שעיקרה חדירה וגינאלית כאשר הגבר שוכב מאחורי האישה, משפרת אינטימיות אמתית ומקסימום עונג. התנוחה מתאימה לגברים שיודעים לענג את בנות זוגם גם באמצעות חדירה וגם באמצעות עינוג ידני, תוך שהם לומדים להכיר את נקודות הג'י של בת הזוג. בנוסף, התנוחה מתאימה במיוחד למי שרוצה ליהנות מיחסי מין מעט עצלים ונוחים בעיקר בשעות הבוקר.

r2_0.png©bustle

 

דוגי סטייל:

תנוחת הדוגי סטייל, מתאימה לנשים שאוהבות את מראה גופן ובטוחות בו. היא מתאימה למי שסומכת על בן הזוג שלה, ואוהבת את יחסי השליטה שהתנוחה מסמלת. התנוחה קלה לביצוע והיא פופולארית בעיקר כשהיא נעשית על קצה המיטה כאשר הגבר עומד.

r3_0.jpg©bustle

 

מסיונרית עם טוויסט:

התנוחה המסיונרית נחשבת תנוחה משעממת למדי. עם זאת, נשים מספרות כי התנוחה המשעממת, יכולה להיות מסעירה במיוחד בעיקר אם היא כוללת תזוזות בעת קיום יחסי המין כמו הרמת רגליים או סגירת הרגליים סביב הגבר. בכך ניתן ליהנות מתנוחה שלא דורשת מאמץ, ומאפשרת יצירת קשר עין כמעט במשך כל האקט המיני.

r4.jpg©bustle

 

הבוקרת:

התנוחה שבה האישה נמצאת מעל הגבר בסקס היא תנוחה מבוקשת על ידי נשים שרוצות לשלוט באורגזמות שלהן. כאשר האישה נמצאת למעלה במהלך יחסי המין, היא יכולה לשלוט על מהירות האקט, על עומק החדירה, תוך שהיא יכולה להרגיש מושכת במיוחד, כאשר שלבן הזוג יש גישה טובה אל החזה של האישה וגם אל הדגדגן.

r5_0.png©bustle

 

הבוקרת ההפוכה:

נשים שאוהבות לגוון, להשוויץ בגופן וליהנות מחדירה טובה, אוהבות את תנוחת הבוקרת ההפוכה. תנוחה זאת נותנת לנשים וגם לגברים ריגוש והרגשה של משחק כיפי בזמן קיום יחסי המין.

r6_0.png©bustle

 

רגליים מורמות:

יחסי מין עם רגליים מורמות מעלה הוא כזה שמעדיפות אותו נשים שרוצות חדירה עמוקה. התנוחה מזכירה קצת את התנוחה המסיונרית רק שהיא הרבה יותר מדליקה! כדי לבצע את התנוחה הזאת חשוב להיות גמישה, אבל ניתן להתפשר בה עם רגל אחת למעלה כאשר אפשר להניח את השנייה בכל מקום. נשים רבות מעידות כי תנוחה זאת שווה את המאמץ!

r7.png©bustle

 

אז אם עדיין לא התנסית בתנוחות מרגשות, התחילי לבדוק אילו תנוחות מתאימות לך, ותוכלי לגלות עולם שלם של אורגזמות ועונג צרוף.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00