הדברים המפתיעים שמדליקים את הגבר שלך

כל פעם שאנחנו חושבות מה מדליק גברים, לרוב יהיה מדובר באותם דברים רגילים וקבועים. אז ברור שלונז'רי מפתה או ארוחת שווה ומפנקת ידליקו את רוב הגברים, אבל תתפלאי איזה דברים פשוטים ויום- יומיים, לגמרי מדליקים את הגבר שלך.

 

1. כשאת מסדרת את השיער שלך

לגברים כידוע יש אובססיה עם שיער ארוך ומתנפנף והם לרוב יעדיפו אותו פזור. אבל כשהוא מציץ בך מסדרת את השיער שלך בצורה מרושלת ומפתה, בלי שאת בכלל מתכוונת לכך זה לגמרי יכול לשגע אותו.

via GIPHY

 

2. כשאת עומדת על קצות האצבעות

כשאת מנסה להגיע למשהו קצת גבוה, או סתם נשענת על משהו ונעמדת על קצות האצבעות שלך, זה לגמרי עושה לו את זה. אולי זה הרגליים המתוחות, או ההקשתה שנוצרת בגב שמדליקה אותו, אבל בכל מקרה אם הוא תופס אותך עושה את זה זה לגמרי יכול להלהיב אותו.

 

3. איך שאת נראית כשאת קמה משינה

אנחנו אולי שונאות את השיער והפנים שלנו כשאנחנו רק קמות מהמיטה, אבל לעומתנו הגברים ממש מתים על זה. כשאת מתעוררת את הכי פרועה ומשוחררת, אבל גם הכי אמיתית ומגרה.

 

4. כשאת מתמתחת

אחד הדברים שהכי יכולים להדליק את הגבר שלך, זה לראות אותך מתמתחת. כשאת מותחת את זרועותייך או את כל גופך, הוא יכול להציץ בגוף שלך וליהנות מכל כולו וזה לגמרי עושה לו את זה.

via GIPHY

 

5. כשאת ישנה

אם יוצא לגבר שלך להביט בך כשאת ישנה, הוא לגברי יכול להדלק בשנייה. כשאת ישנה את הכי טבעית, הכי אמיתית וזה נותן לו הזדמנות לראות אותך כמו שאת, אז זה רק הגיוני שהוא לגמרי יאהב את זה.

 

6. כשאת לובשת מגבת

את אולי תחשבי שהוא יעדיף לראות אותך בלעדיה, אבל תופתעי לגלות שדווקא כשאת עטופה במגבת, את אפילו מפתה יותר. אולי זה מה שהיא מסתירה, או השילוב עם השיער הרטוב והגוף המבריק מהמים, אבל כשהוא רואה אותך ככה הוא לגמרי יכול לצאת מדעתו.

via GIPHY

 

7. כשאת קוראת לו בשמו

אומנם לרובנו יש שלל כינויים לגבר שלנו, אבל הכי מדליק אותו כשאת קוראת לו בשמו. יכול להיות שזה קשור לצורה הייחודית בה את קוראת לו, או שזה סתם מזכיר לו שהוא מיוחד עבורך. 

 

8. כשאת מדביקה אותו בשתייה

אחד הדברים החזקים שאיתם תוכלי להדליק את הגבר שלך, הוא אם תדבירי אותו בקצב שלו בכמות השתייה. אם הוא מצפה שתסתפקי בכוס יין אחת או שתיים ואת מחליטה ללכת על וויסקי הפעם ועוד מצליחה להדביק את הקצב שלו, תהיי בטוחה שזה לגמרי יפתיע ויעשה לו את זה.

via GIPHY

 

9. כשאת קצת מפחדת

אומנם זה נשמע קצת מוזר, אבל כל עוד מדובר בפחד קטן ולא לגמרי ממשי, זה די מדליק אותו כשאת מפחדת. זה מעורר אותו מידית, מזכיר לו שהוא הגבר בסיטואציה ושהמטרה שלו היא להגן עליך. איכשהו,כל זה גורם לך להראות הרבה יותר מושכת בעיניו. אז אם אתם רואים סרט אימה גם אם את לא מפחדת, תזיפי קצת, ותראי איך הוא מיד נדרך.

 

תזכרי שבשביל להדליק את הגבר שלך, את לא חייבת להתאמץ בכלל, אלו הדברים הקטנים והמפתיעים שלגמרי עושים לו את זה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00