שלושה סוגים של חברות "רעילות" שאת חייבת להוציא מחייך

טרנד ניקוי הרעלים, או דיטוקס בשמו הלועזי הוא ה-דבר בעולם הבריאות והדיאטות. כולן מדברות על זה, שותות שייקים בצבעים זרחניים ועם טעם של מדשאה ובעיקר ממלאות לנו את הפיד בתמונות של האני המשופר שלהן - קורנות, מחייכות והו-כה מושלמות בסוף התהליך. אבל יש רעל מסוג אחר, כזה שמעטות מדברות עליו ושקשה להיפטר ממנו עם קצת עשב חיטה וגוג'י ברי.

חברות רעילות. החברות הרעילות מגיעות בשלל גוונים וצורות, חמקמות יותר או פחות. אם נתקלת באחת, תדעי על מה אנחנו מדברות. אם לא, הכירי שלושה טיפוסים רעילים במיוחד שכדאי שתרחיקי מחייך:

 

via GIPHY

 

שואבת האנרגיה

היא מתקשרת לפחות חמש פעמים ביום, בדרך כלל בהיסטריה מכלום או בבאסה שמצריכה היענות מיידית. את מרגישה רוב הזמן בכוננות ויותר מאשר לשמש חברה, את על תקן פסיכולוגית או קואוצ'רית. כמובן שבעולמה של השואבת אין מקום גם לצרות שלך. כשאת תצטרכי אותה, רוב הסיכויים שתקבלי סינון לפנים. מציעות לך במקרה הזה ליישם את המהלך הקרוי "התפיידות בשלבים". ראשית, ספרי לה בכל הזדמנות שיש לך תקופה מה זה עמוסה בחיים, לאט לאט הורידי את התדירות בה את עונה לה לוואטסאפ וכשלב אחרון, סנני כליל. בשל הצורך המתמיד שלה בקורבנות לאכילת ראש, שואבת האנרגיה תעבור מהר מאוד לאומללה הבאה בתור.

 

המורידה

קנית בגד חדש ואת מה זה מבסוטה עליו? מממ, קצת מבגר אותך. פגשת את גבר חלומותייך? אל תפתחי ציפיות נשמה, גבר כמוהו בטח רק מחפש סטוץ. בקיצור, הבנת. המורידה היא כמו עננה קודרת ופרטית שמרחפת מעל הראש שלך. המניעים שלה הם בדרך כלל קנאה, מרמור כללי על הלייף או הכי גרוע, הנאה מלגרום לאחרים להרגיש קטנים. והכי גרוע? היא בטוחה שהיא עושה לך טובה כי "עדיף שתשמעי את זה ממני ולא מזרים". את יודעת מה באמת עדיף? שלא תשמעי ממנה בכלל. עצה שלנו? ספרי לה בכל הזדמנות כמה החיים שלך תותים. מהמרות שתוך שבועיים היא תיעלם מחייך.

 

גונבת החברים

זה אולי הסוג הרעיל ביותר של הסו קולד "חברות". היא תפרגן לך על תחילת הקשר, תחלוק את ההתלהבות שלך מבן הזוג החדש ותהיה שם לתת כתף כשתריבו בפעם הראשונה. אבל למעשה, עם הריב הראשון שלכם היא תפתח שעון עצר, תישען אחורה בכיף ותחכה לחלון ההזדמנויות המתאים כדי להסתער ולעזור לחבר שלך "למלא את החלל" שנוצר בליבו. ראו הוזהרתן. העיפו ומהר. וכאן אפילו אין צורך בשיחת פרידה.

 

אז אם קראת והזדהית, מציעות לך לעשות ניקיון יסודי בחייך ויפה שעה אחת קודם. כי החיים קצרים מכדי לבזבז אותם על טיפוסים שליליים. דיטוקס נעים!

 מאת: יפית שטרנהל

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00