למה אתם צריכים לעשות את זה כמה שיותר דווקא בחגים?

מחקרים מצביעים על כך כי ישנן תקופות בהן אנשים מקיימים יותר יחסי מין. אחת התקופות בהן אנשים נחשבים פעילים מינית היא תקופות החגים. אז למה כדאי להצטרף לחגיגה ולהתחיל לקיים יותר יחסי מין בחגים? כמה תשובות שיעשו לכם חשק, בהמשך!

שמירה על כושר גופני

בתקופות החגים חדרי הכושר סגורים, והפה שלנו נפתח לאוכל וכמה שיותר. זה לא סוד שיחסי מין הם דרך נפלאה לשרוף קלוריות, לכן ככל שנרבה בקיום יחסי מין בחג נוכל לאזן את כמויות האוכל שאנחנו מכניסים לגוף.

כמה קלוריות תשרפו בזמן יחסי מין ?

גבר ששוקל 70 קילוגרמים ואישה ששוקלת 60 קילוגרמים ישרפו 90 קלוריות במשך עשר דקות של סקס - ממש כמו בזמן ריצה של 15 דקות. אם תחליטו לעשות סקס בעמידה, כל אחד מכם ישרוף 200 קלוריות.

להעלאת מצב הרוח

 זמני החגים לעיתים עלולים לגרום לאנשים מצב רוח רע. המשפחתיות היתרה, חוסר התעסוקה, וחשבון הנפש: כל אלה ואחרים יכולים לגרום לתופעה בשם 'דיכאון החגים'.

עם פרטנר לקיום יחסי מין תחושת הדיכאון תרד פלאים ,יחד תוכלו להעלות את מצב הרוח. מחקרים הוכיחו כי קיום יחסי מין מפחיתים חרדות ודיכאון והופך אותנו למאושרים יותר.

אפשר לקיים יחסי מין על הבוקר בלי לחץ! 

מכירים את הרגע הזה שבא לכם סקס על הבוקר, אבל בן או בת הזוג מאחרים לעבודה? בזמן החגים זה לא קורה. אתם פשוט חופשיים בכל שעות הבוקר, ויכולים לנצל אותן לטובה.

כי יחסי מין הם נטו בריאות

מלבד שריפת הקלוריות והעלאת מצב הרוח, חשוב שתדעו כי יחסי מין הם בריאים במיוחד. האקט מקטין את הסיכוי לחלות במחלות לב וסכרת, הוא טוב להפגת כאבי ראש ומעלה את רמת הסרטונין במוח ומפזר אנרגיה גבוה בגוף. בחגים אנו נוטים לאכול מאכלים מעט כבדים מהרגיל בעוד שיחסי המין יכולים להחזיר את הגוף לאיזון בריאותי.

כי זה כיף!

אין מה להתווכח, זה כיף, ואתם לא צריכים שנשכנע אתכם בכך .מה שבטוח- חופש ומין זה כנראה השילוב המושלם.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00