איך תמשכי אליך יותר גברים ועל הדרך תרגישי יותר טוב עם עצמך

ישנן תקופות בחיים שלא משנה מה את עושה, איכשהו את לא מצליחה למשוך אלייך בחורים ובמיוחד לא כאלה שהם גם איכותיים. תהיי בטוחה שזה ממש לא קשור בהכרח לאיך שאת נראית, רוב הסיכויים שזה יותר קשור למה שאת משדרת.

אז אספנו עבורך כמה טיפים שיעזרו לך למשוך אלייך יותר בחורים ועל הדרך גם יגרמו לך להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמך.

 

via GIPHY

 

תהי בטוחה בעצמך

יכול להיות שבעיני אחרים את לגמרי סקסית, יפה ומקסימה, אבל אם את לא מרגישה את זה עמוק בפנים, באמת סביר להניח שגם הבחורים שאת מנסה למשוך אלייך לא יתמגנטו. כשהערכה העצמית שלך נמוכה, את משדרת את זה וגם אם כבר הצלחת למשוך אלייך מישהו בגלל הנתונים הפיזיים שלך, הוא מהר מאוד ירגיש את זה וסביר להניח שזה גם קצת ירתיע אותו. אז תתחילי להאמין בעצמך ולהיות בטוחה במה שאת שווה ומפה הכל כבר יתחיל לזרום לבד.

 

תשכחי כבר מהאקס!

אין משהו שיכול להרחיק ממך יותר בחורים מאשר אובססיה מטורפת לאקס שלך. אז נכון שלפעמים זה לא כל כך קל להתגבר על מישהו שכל כך אהבת והיית קשורה אליו, אבל אם את רוצה למשוך אלייך בחורים, את חייבת לדעת שאכן השתחררת ממנו. כמו שאת לא היית רוצה להיכנס לקשר, בצילה של איזו אקסית, גם כל בחור חדש שתכירי, ממש לא ירצה להיות במקום הזה. די ברור לכולם מי יהיה זה שינצח בתחרות בין בחור חדש ולא מוכר, לבין אקס מוכר ואהוב. אז כשתרגישי שאת במקום שאת מסוגלת להשאיר את העבר בעבר, תראי שבחורים רבים (וגם איכותיים) יתחילו להגיע במהרה.

 

תמצאי מחדש את התשוקה שלך

כמובן שתשוקה לבחור ספציפי או למין הגברי בכלל, לגמרי נחוצה על מנת שתוכלי למשוך אלייך יותר בחורים. אבל מעבר לזה, על מנת שתוכלי באמת למשוך אלייך מישהו רציני, את חייבת למצוא את התשוקה שלך לדברים אחרים. אז בין אם מדובר בקריירה שלך, תחביב חדש או כל דבר אחר שעושה לך טוב, זה לגמרי יעזור לך למצוא בחור חדש. כזה שיהנה מההתלהבות שלך, למה שממלא אותך בתשוקה ואולי אפילו יוכל לחלוק אותה איתך.

 

תשמרי על גמישות מחשבתית

אם את רוצה למשוך אלייך יותר בחורים, את חייבת לשמור על ראש פתוח. להרבה מאיתנו יש תמונה ברורה בראש של איך היינו רואות את הגבר שלנו ולכן היא אף פעם לא מצליחה להתיישב עם המציאות. על מנת למשוך אלייך מישהו אמיתי, חשוב לשמור על גמישות מחשבתית שתאפשר לך להכיר בחורים חדשים ומעניינים, כאלה שמעולם לא חשבת שיתאימו לך. אז כמובן שאין צורך להתפשר בדברים עקרוניים, אבל אם יש לו שיער חום מתולתל ולא בלונדיני וחלק כמו שדמיינת, תזכרי שזה ממש לא העניין.

תראי שאם תתחילי להשקיע קצת יותר טוב במי שאת ומה שחשוב לך, תצליחי למשוך יותר בחורים לעצמך וגם אם זה ייקח קצת זמן, את בטוח תרגישי הרבה יותר טוב במהרה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:07pm - 2020-07-28T12:07:25+03:00