מה גברים באמת אוהבים לקבל לחג?

לפעמים קשה לקנות להם… לגברים…  והם בעצמם לא תמיד יודעים לומר מה הם רוצים שתקני להם.  יש כמה דברים שתמיד ישמחו אותם ובדרך כלל, אלה הן מתנות שעולות מעט יותר ממה שהוא היה מוציא מהארנק לו היה מחליט בכל זאת לקנות דבר מה לעצמו. יש דברים שהם פשוט לא קונים לעצמם, בלי סיבה.

אז מה בכל זאת ישמח אותו? הנה כמה רעיונות:

 

גדג'ט מיוחד

כאן מדובר בקטגוריה יותר יקרה בדרך כלל, אלא אם בוחרים רק בגימיק, אבל קשה מאד לטעות בה. מאד תלוי אם מדובר בבן זוג, כי לחברים קרובים כיף לקנות מתנות, אבל התקציב יהיה פחות גבוה. אז אם את בעניין של השקעה - טאבלט שמאפשר קריאת ספרים הוא רעיון מעולה.

x1.jpeg©huffingttonpost

 

במיטה

סט מצעים יוקרתי שמשדר איכות גבוהה ויספק נוחות מעט מפנקת יותר מהמצעים הרגילים שהוא קנה לעצמו.  אם גם את ישנה אצלו מדי פעם, אז בכלל זכית בכל הקופה.. וקנית גם לעצמך מתנה "על הדרך". וחוץ מסט למיטה, הם ישמחו לעוד כמה דברים במיטה ( לדמיונך הפרוע).

x2.png©huffingtonpost

 

משהו להיות גאה בו

זה קל. זה אפילו כיף להיכנס לחנויות האלה, כי היום זה ממש דומה לחנות גדג'טים: חנויות אלכוהול. ערכות של יין/וויסקי או משקה אלכוהולי אחר, מגיעות עם כוס מתאימה אשר פוגעות בול בצורך שלו לראות ולהראות או יותר נכון, לראות ולשתות.  וויסקי באיכות גבוהה יכול לעשות את העבודה גם ללא כל אביזר נלווה.

x3.jpeg©huffingtonpost

 

 תיק

לאלה מהם שנוהגים לטוס הרבה או לטייל, תיק כלי רחצה משודרג ואלגנטי יכול להיות בדיוק מה שחסר לנסיעה הקרובה. אם תרחיקי לכת תוכלי אפילו לקנות לו תיק צד קטן, שיישאר איתו כשהמזוודה תעלה למטוס, ויספק לו מקום לארנק, ספר טוב והטבלט שקנית לו בחג שעבר :)

x4.jpeg©huffingtonpost

 

משהו להסתובב איתו

לא בטוח שגברים יטרחו ויקנו לעצמם בגד שמטרתו  להסתובב איתו בבית. לכן, ודאי ישמחו אותו זוג מכנסי טרנינג מדליקים ונוחים במיוחד, אך מספיק יפים גם כדי לפתוח איתם את הדלת כשאת מגיעה.

x5.jpeg©huffingtonpost

 

ואם כבר שותים…

סדנת וויסקי או ג'ין יכולה לשמח גם אותו וגם את החברים שלו. לחג או ליום הולדת עגול ומיוחד, תוכלי להזמין לו סדנה שבו יארח את החברים שלו במרתף תל אביבי בו ידריכו אותם אודות קורות הוויסקי בין טעימה לטעימה. רק אל תתלונני שיש לו ריח של אלכוהול כשהוא חוזר הבייתה!

 

שיהיה חג שמח

 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00