למה גברים נפרדים מאיתנו דווקא לפני החג?

זה קורה שאת במערכת יחסים שמרגישה נפלאה, לקראת ראש השנה והחגים, דווקא אז הוא אומר לך: "אנחנו צריכים לדבר".

 למה זה קורה? מדוע דווקא אחרי שכבר הצלחת להחליט מה לקנות לו והחלטת להזמין אותו לארוחת חג אצל ההורים, הוא מקבל רגליים קרות ומבקש ללכת?

תזמון הוא הכל בחיים, כך לימדו אותנו. ואכן, גם במקרה הזה, הוא חשוב, ולא תמיד מדויק. לפעמים הוא כבר מרגיש שמשהו במערכת היחסים שלכם צולע, אבל הוא לא עושה עם זה דבר ובטח שלא בזמן. הוא לא מצליח למצוא את הזמן הנכון, או כך לפחות הוא מתרץ זאת.החגים מחזקים את התחושות שלו, וכל סיבה קטנה שגרמה לו לחשוב שצריך לחתוך, הופכת לגדולה ומשמעותית. יכולות להיות לכך כמה סיבות:

 

via GIPHY

 

הוא לא רוצה שתפגשי את ההורים שלו

אתם מתחילים לדבר על החג ואיפה תתקיים ארוחת החג. האם תאכלו כל אחד בבית משפחתו או שאחד מכם יצטרף לשני? זה כבר לא "האם" תבואי איתו להוריו, זה "מתי". כשמגיע השלב שבו הוא יודע שבפעם הבאה שתהיה ארוחה כזאת, הוא לא יוכל להימנע מלהכיר לך את ההורים, עניין משמעותי בקשר זוגי, הוא עשוי להחליט שבמקום להיפרד לאחר ההיכרות המשמעותית הזאת, עדיף לעשות זאת בזמן ובטרם פגשת מי מהם. כך גם יחסוך הסברים לכל המשפחה.

 

הוא לא רוצה שתכירי את החברים שלו

חלק מהכיף בחופשות החג, הוא מפגשים חברתיים, טיולים ומסיבות. אם אתם יוצאים כבר כמה חודשים, הוא מבין שללא ספק תרימי גבה אם ילך לשם לבד. לכן, גם במקרה כזה הוא יעדיף להיפרד ממך בטרם מתחילה סדרת המפגשים הזאת. כך גם יחסוך לעצמו שאלות מצד חבריו , כגון: איפה החברה שהבאת למסיבה? או מה עם החברה שלך שהייתה בארוחת חג?.

הוא לא רוצה לקנות לך מתנה

זו אמנם סיבה אנוכית, אבל הוא אינו רוצה לבזבז כסף על מערכת יחסים שכבר הבין שלא תשרוד זמן רב. לו היה מאמין שתישארו יחד, היה משקיע קצת מחשבה וקונה לך משהו לחג. אבל זה שמהרהר בפרידה יבין, כי קניית מתנה רק תדחה את הקץ. מה גם, שאם הוא כבר רוצה להיפרד ממך, הוא פחות רוצה להשקיע בך זמן, מחשבה, וכסף.

 

הוא רוצה שנה חדשה עם חברה חדשה

התחושה היא של התחלות חדשות והתחדשות, והוא כבר הבין שמערכת היחסים הקיימת לא תספק לו את מה שהוא רוצה. הוא מעדיף להתחיל מחדש, עם חברה חדשה.

 

יודעת מה? אם כך, גם לך מגיע חבר חדש, או לפחות סטטוס חדש! שתהיה שנה מתחדשת.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00