איך תדעי שהגבר שאת יוצאת איתו פלרטטן

גבר פלרטטן הוא כזה שלא תמיד נחמד להיות איתו. אמנם כשהוא פלירטט איתך בהתחלה זה היה כיף, בעיקר כשהוא עשה זאת בצורה מרשימה. אבל כעת כשאתם זוג, בוודאי נמאס לך לראות אותו מפלרטט עם אחרות.

אבל איך תדעי אם הגבר שלך באמת פלרטטן או שהוא סתם נחמד? כל הסימנים בהמשך.

 

via GIPHY

 

כשהוא מתחיל עם המלצרית

אתם יושבים יחד בארוחת ערב רומנטית ושוב הוא מפלרטט עם המלצרית שנראית מהממת אפילו במדי העבודה שלה. אם את רואה שבן הזוג מפלרטט בלי חשבון עם המלצרית, מנהל איתה 'סמול טוק', ומחמיא לה בלי הרף על השירות, ולבסוף כשמגיע הרגע שצריך להשאיר טיפ הוא גם קם ומביא לה אותו באופן אישי, את יכולה לדעת שהוא ממש פלרטטן ואפילו לא מתבייש בכך.

 

אם הוא נחמד מידי לחברות שלך

כל אחת חולמת שהגבר שאיתה יסתדר עם החברות שלה. אבל אם הוא מסתדר איתן קצת יותר מידי, שומר איתן על קשר ותמיד רוצה להיות בסביבה כשהן מגיעות, יכול להיות שיש לו כוונות קצת אחרות חוץ מהכוונה להיות חברותי.

 

כשהוא פשוט לא מצליח להתיק את עיניו מנשים יפות

זה נכון שאנשים יפים זה דבר שתמיד כיף לראות. אבל אם הוא תמיד ממקד את מבטו בנשים יפות, אינו מרוכז ולא יכול להתיק את מבטו גם כשאת מדברת עימו, כנראה שיש כאן בעיה.

 

אם יש לו יותר מידי ידידות בעבודה

במקום העבודה חשוב לשמור על יחסים בינאישיים, כי הרי מקום העבודה שלו הוא כזה שאנו נמצאים בו ברוב שעות היום. אבל אם את שמה לב שלגבר שאיתך יש יותר מידי ידידות בעבודה,יתכן שהוא ידידותי מידי ואפילו לא מקצועי.

 

כשהוא שומר על קשר עם האקסיות שלו

לסיים קשר רומנטי בצורה ידידותית זה דבר שכל אחד מייחל לעצמו. אבל אם בן הזוג שלך והאקסיות שלו עדיין מסתמסים על בסיס קבוע, נפגשים וחולקים יותר מידי זמן יחד, יכול להיות שהוא מאוהב באחת או שתיים מהן, או שהוא פשוט נלהב מידי כשזה מגיע לנשים.

 

כשהוא מקנא לך בכל דבר קטן

אם הוא מקנא לך בכל דבר קטן שאת עושה, יכול להיות שהוא פשוט מבצע פעולה שנקראת 'השלכה'. כשגבר עושה דברים מפוקפקים, מפלרטט ומתחיל עם נשים, הוא בטוח שגם את עושה את אותו הדבר והוא משליך עליך רגשות קנאה בלי סיבה. ולכן יש לנהל שיחה רצינית על הסיבה האמיתית שבגללה הוא הופך כולו לירוק מקנאה.

Published by MISHTI.CO.IL - July 28th, 12:10pm - 2020-07-28T12:10:01+03:00