4 שיטות להחזיר את האקס על ידי הודעת טקסט

הודעות סמס יכולה להיות דרך נחמדה ויעילה שבאמצעותה את יכולה לנסות להחזיר את האקס שלך אלייך. אם תדעי להשתמש בהודעות בצורה נכונה ולא תאבדי עשתונות, יתכן ותוכלי ליצור קשר מחודש עם האקס.

אבל לפני שנסביר כיצד תוכלי להחזיר את האקס שלך באמצעות הודעות טקסט, חשוב לדעת שבאמצעות הודעות טקסט את גם עלולה לסגור את הגולל על הקשר שלכם, בעיקר אם תסמסי לו הודעות נואשות ללא גבולות' כמו למשל מטח של הודעות המתחיל נחמד ונגמר בצורה מבישה, כמו למשל שליחת הודעה תמימה ששואלת אותו "מה נשמע?" ואז אחת נוספת כשהוא לא עונה בנוסח "אתה מתעלם ממני?" ומשם הדרך קצרה ל "אני לא מאמינה שאתה מתעלם ממני?" ואולי אפילו "אתה כל כך אכזרי!" והודעות סיום כמו "חשבתי שזה קשר אמיתי אבל מסתבר שהכל שקר".

זה נכון שכולנו בני אדם וקשה לתכנת את הרגשות שלנו, אבל אם תפעלי בחכמה, תוכלי ליהנות מכמה שיטות סימוס שיחזירו את האקס לזרועותיך. אז הנה 4 שיטות להחזרת האקס:

 

via GIPHY

 

1.הודעת טקסט "יש לי חיים נהדרים"

מטרת הודעת טקסט זו היא להרשים את האקס שלך תוך שאת מזכירה לו שיש לך חיים נהדרים אבל את עדיין זוכרת מה הוא אוהב לעשות. שלחי לו הודעה אגבית כמו : " אני רואה את הסרט שתמיד אמרנו שנראה ולא הצלחנו! סרט מעולה ממליצה לך בחום!"

או למשל,  "אני ביום אימוץ כלבים, איזה מתוקים יש פה!  זוכר כמה אהבת כלבים? אני בדיוק מאמצת אחד! ".  בכך, האקס שלך יבין שיש לך חיים חדשים, אבל עדיין לא שכחת אותו.

 

2.הודעות טקסט "אני מאושרת!"

ההודעות שאת שולחת לאקס שלך חייבות להיות במשורה ובזמן שאת כבר שולחת אותן, הן צריכות להעיד על האושר שלך ולהראות רעננות. סמסי לו הודעה שתראה לו שאת מאושרת כמו למשל: "אוי אני בדיוק צופה בסדרה שאנחנו אוהבים! אחלה סדרה! או  "אתה לא מאמין! בדיוק הגעתי לרחוב שבו הלכנו פעם לאיבוד, דווקא די פשוט להתמצא כאן ואפילו מצאתי את האוטו שלי תוך דקה!"

ואפשר אפילו לגוון עם "איזה כיף! שמעתי עכשיו ברדיו את השיר שתמיד חיפשנו ולא מצאנו. שיר מעולה!"

אל תשלחי את ההודעות אחת אחר השנייה כי אז תראי מאד פעלתנית, שקרנית, אבל יותר מכל- מוזרה. חכי לעיתוי הנכון ושלחי אותן במרווחים של שבוע לפחות.

 

3.הודעות טקסט "עכשיו תקנא"

ישנה אמונה רווחת שמסבירה שבזמן שהאקס שלך מתחיל לקנא הוא גם רוצה אותך בחזרה. כדי לעשות זאת, אל תהי שקופה מידי, אין צורך לארוב לו ליד הבית כדי לתת נשיקה צרפתית לדוור. כל מה שיש לעשות הוא לשלוח לו הודעה שגויה ש"בטעות" השתרבבה לנייד שלו, הנה דוגמה להודעת טקסט שיכולה לעורר קנאה:

"היי, היה ממש כיף לראות אותך אתמול! נראית מעולה! ואז המשיכי עם הודעה נוספת "אוי סליחה טעות בשליחה.." והמהדרין אף יוסיפו פרצוף מתנצל.

 

4.הודעות טקסט "אני בנון שאלנט"

זהו הסוג האחרון של הודעות הטקסט שמיועדות לאקס. אם קורה לך משהו טבעי שקשור לאקס שלך, והוא באמת קשור אליו , ולא מדובר בכך שראית ברחוב גבר שלובש ג'ינס כחול שדומה לצבע של הג'ינס של האקס שלך - אלא במשהו אמיתי, תוכלי בנון שלנטיות וחיוביות ללא ציפיות מיותרות - לסמס לו על כך.

סמסי אם פגשת בחבר הטוב שלו ברחוב, או אם מצאת משהו שייך לו בדירה, ואל תכניסי רגשות לטקסט.

היי קורקטית, אך תראי כי חשוב לך לספר לו על מאורעות שקשורים אליו. בכך תוכלי לבחון את התגובות שלו, ותוכלי לראות אם הוא מפתח את הנושא קצת יותר ממה שצריך ואז אולי יש תקווה.

אם ניסית לשלוח כמה הודעות והוא לא מגיב, אנחנו בטוחים שתהיי בסדר. מחקי את מספר הנייד שלו ובכך תוכלי להמשיך הלאה ללא הודעות מתוכננות - אל עתיד לא ידוע, אך נפלא!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00