איך תגרמי לאמא שלו להתאהב בך?

הרומן החדש שלך מלבלב ומסעיר. את מאוהבת כמו שלא היית כבר המון זמן. ואז מגיע מבחן האימה: הפגישה עם אמא שלו. אם את בונה על זה שהיא תהפוך לחמותך, את יודעת שלא מספיק שהבן שלה מאוהב בך, כדאי שגם היא תאשר אותך.

הנה עצות חמות איך לכבוש את לבה של אמא של בח"לך:

 

via GIPHY

 

1.פגישה ראשונה

אף פעם אל תקלי ראש בפגישה הראשונה עם מי שאת מייעדת לתפקיד חמותך. זה מפגש מכריע ועלייך להיערך לקראתו לפחות כמו שהיית מתכוננת לראיון קבלה לעבודות החלומות שלך. זה אומר שאת חייבת לערוך תחקיר מקיף הכולל הכרת ההיסטוריה שלה - שלושה דורות אחורה, בירור לגבי תפיסות העולם שלה, הטעם האישי בבגדים ומוזיקה, מה היא אוהבת ואינה אוהבת לאכול, צבעים מועדפים, שכנים שנואים ושמות כל חברותיה הטובות. בבואך לפגישה הראשונה שבצי בשיחה בנון-שלנטיות חיננית הערות והארות המתבססות על התחקיר שערכת ויגרמו לה להרגיש שהנה, הבן היקר שלה מצא את האישה המושלמת בתבל.

 

2.שמרי על קשר למען הקשר

גם אם את הכי עסוקה בעולם, כדאי למצוא זמן להתקשר אליה מדי פעם סתם כדי לקשקש. אם אין לך מושג על מה לדבר איתה, תני לה לעשות את העבודה. היא בטח תשמח לדעת שיש מישהי בעולם שממש מתעניינת במה שיש לה לספר. אם כבר העפלת לכיתת המתקדמות, ואם את מגלה שהיא דווקא די בסדר, את יכולה אפילו ליזום בילוי משותף רק איתה, להיפגש לקפה נגיד. נכון, זה כבר הארד קור, אבל זה בטוח יעניק לך המון נקודות אצל הבן שלה...

 

3.על דיפלומטיה וקולינריה

אם את טבעונית, אנחנו כמובן לא נמליץ לך לאכול בתאווה את צלי הבשר על מצע פירה בחמאה שלה שהיא כה מתגאה בו. אבל כל עוד האוכל שלה אינו בבחינת פגיעה מהותית באג'נדה שלך (ולא, לא מדובר בעקרון מסוג "אני אוכלת רק מנות שף עם שמות שמורכבים משלוש מילים לפחות"), נסי לפחות להעמיד פנים שאת מעריכה את כישוריה הגסטרונומיים ושאין דבר שמשמח את חכך יותר מארוחת שישי אצלם בבית. אם מדובר במזון שאינו אכיל בעליל, ספרי בצער על וירוס בטן האכזרי שתקף אותך ומונע ממך להתענג על ארוחת הגורמה שהכינה.

 

4.הנמיכי ציפיות

זו אולי העצה החשובה ביותר. הרבה לפני שאת פוגשת אותה, הנמיכי ציפיות. תזכרי שהיא זו שגידלה את זה שאהבה נפשך, ועל כך מגיעה לה תודה והוקרה. מעבר לכך – כל מה שעלול לעורר את חמתך אצל החמות המיועדת, מומלץ להעביר דרך פילטרים, חזור וסנן, כך שמראש תצמצמי למינימום נקודת חיכוך פוטנציאליות.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 14th, 12:36pm - 2017-09-14T12:36:10+03:00