לאיזה סוג אקס שלך שווה לך לחזור ?

לחוות פרידה מבן זוג אהוב, זה לא דבר קל. הפרידה מבן זוג אהוב ודאי דורשת ממך לא מעט תעצומות נפש בכדי לשכוח אותו ולעבור הלאה.

אך מה קורה אם הצלחת לעבור הלאה ואת כבר לא במקום של לחשוב עליו ופתאום הוא שולח לך הודעה ומבקש להיפגש אתך?

 נניח שלאחר התלבטות, הסכמת להיפגש איתו, ובמהלך הפגישה הוא מספר לך שמאז שנפרדתם הוא לא מפסיק לחשוב עליך, שהוא חושב שהוא עשה טעות, שהוא מתגעגע אלייך ואל מערכת היחסים שלכם ושבשורה התחתונה- הוא רוצה לחזור אליך. מה תעשי?

 

via GIPHY

 

כיצד תדעי אם כדאי לך לשקול ברצינות לחזור לאקס

ישנם לא מעט סוגי אקסים. ישנם אקסים אידיוטים להפליא, שעשו את כל הטעויות האפשרויות במערכת היחסים שלכם -איתם אין שום התלבטות. אקס מהסוג הזה שמבקש לחזור אליך, יאלץ לקבל ממך תשובה שלילית ונחרצת. אולם, כאשר מדובר באקס מיתולוגי, אשר הייתה לכם מערכת זוגית נפלאה, שאהבת אותו והוא אותך, אך פתאום הוא החליט לחתוך ממך בגלל שלדעתו הקשר לא התקדם מספיק או שהוא הרגיש שאת לא באמת מתאימה לו, או בגלל כל סיבה אחרת הנוגעת אליכם ואל טיב מערכת היחסים שלכם, במידה ונשארה לך פינה בלב בשבילו ולא פעם יצא לך לחשוב עליו, אז לא בהכרח שתשובה שלילית היא המתאימה כאן.

 

איך תחליטי?

כשמדובר באקס שיש לך עדיין רגשות אליו ושאת לא באמת מבינה למה נפרדתם, אל תקפצי על ההצעה שלו בתשובה חיובית חד משמעית, מצד שני, אל תפסלי אותה על הסף. הציעי לו לדבר על מערכת היחסים שהייתה בינכם, על מה שהוביל לפרידה, ולמה הוא חושב שמערכת זוגית שתתחיל שוב לא תוביל לאותה הפרידה. אל תחששי לחשוף את עצמך ואת רגשותיך, לספר לו שההחלטה שלו על פרידה פגעה בך מאוד ושאת צריכה להבין אם כדאי לך לקחת שוב את הסיכון הזה. שיחה כנה ופתוחה יכולה להוביל בסופו של דבר להחלטה המכריעה בשאלת " לחזור אליו או לא".

לאחר השיחה, קחי לעצמך את הזמן, תחשבי היטב על כל מה שנאמר בה, ובהתאם לכך תחליטי אם את מוכנה לתת לאקס שלך עוד צ'אנס או שאת נפרדת ממנו לשלום לתמיד.

בהצלחה :)

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00