מה גברים באמת חושבים על הלק שלך בציפורניים?

כולנו לפעמים תוהות - האם גברים בכלל מבחינים בכך שמרחנו באופן כל כך מוקפד, לק על הציפורניים? זה משנה להם בכלל?

ראשית, מעט טיפוח בציפורניים מצביע על כך שאכפת לך מהמראה שלך, וזה מה שהגברים רואים. כשהם מביטים בציפורניים שלך (תוך כדי הסקירה הכללית שלהם). הם יכולים מיד לראות איזה סגנון יש לך מבחינת אישיות וטיפוח וכמה זמן את מקדישה למראה שלך. בדיוק כמו שאת תביטי  על הנעליים שלהם, על החגורה,על השעון ותנסי להבין מי עומד מולך. מסתבר שהציפורניים שלך אומרות לא מעט עליך.

 

via GIPHY

 

אולי קשה לכן להאמין בכך, אבל גברים יודעים שנשים משקיעות זמן רב ותשומת לב רבה בציפורניים שלהן, אפילו אם הם מתנהגים כאילו שאין זה מעסיק אותם כלל. בנוסף, הם יודעים כי נשים משקיעות סכום לא מבוטל בטיפוח הציפורניים, והן לא נראות כך באופן טבעי.  ואז, מגיע נושא הצבע. הם יודעים שהגוון משתנה בהתאם לעונות, לסביבה וכמובן למה שהאישה לובשת. אז יכול להיות שגוון אחד יהיה קצת יותר מדי למפגש על קפה, אבל זה פחות מעסיק אותם. כמובן, יש גם גברים שכלל לא יבחינו בציפורניים שלך, אלא אם משהו בהן יבלוט מאד, לטוב או לרע. כלמשל אם תמרחי לק זוהר מדי,שאיך לומר, יכנס בדלת עוד לפני שאת מציגה את עצמך. או אם תגיעי עם ציפורניים לא מסודרות או לא נקיות.

כמו כן, ממחקרים שנעשו בשנים האחרונות עלה כי כשגבר בוחן את המראה של האישה הוא משתמש באונה הימנית בלבד ולכן הוא רואה בעיקר את התמונה הגדולה ופחות שם לב לפרטים קטנים כמו ריסים וציפורניים. אז אולי בכל מקרה, לא כדאי לך להיעלב אם הוא לא החמיא לך על המניקור שעשית לפני שעה.

עם זאת, בסופו של יום, רבים מהגברים יעמידו פנים כי הם יודעים הרבה יותר ממה שהם אכן יודעים אודות ציפורניים. סביר כי אם תבדקי איתם מה הם חושבים על צבע הציפורניים שלך ועל עיצובן (אבנים מודבקות, ציורים, ג'ל,הדבקה או מריחה) הם ימצאו כמה מילים כדי לענות לך. אבל במציאות, הגברים אוהבים פשטות ולכן הדבר החשוב ביותר הוא להישאר מי שאת, אותנטית, ואז משהו אחד מובטח לך: הרושם שתיצרי בפגישה הראשונה, יהיה אותו אחד בשניה.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00