רשימת הדברים הסקסים שתעשי שיגרמו לגברים להיטרף ממך

ישנם כמה דברים שכולנו בטוחות שיוציאו את הגבר שלנו מדעתו, אבל חשוב שתדעי שאת לא חייבת לקנות לונז'רי יוקרתי או ללכת עם עקבים בלתי אפשריים בשביל לעשות את זה, כי יש מצב שהוא  גם ככה לא יתייחס כי ישנם דרכים אחרות והרבה יותר פשוטות שישגעו אותו במהירות.

אז אם גם לך בא לגרום לאיזה בחור חדש או אפילו לבן הזוג שלך לצאת מדעתו, תהיי בטוחה שאם תעשי רק אפילו חלק קטן מהדברים הבאים, לגמרי תצליחי לתפוס אותו.

 

via GIPHY

 

1. מספיק מבט אחד

כשאת שולחת אליו מבט כזה המשלב בין מסתורין לפיתוי, את כבר בחצי הדרך לגרום לו להשתגע. בואי נודה, גברים רגילים שהם אלו שבוחנים אותנו ואם הוא יתפוס אותך בוחנת אותו ומנסה לפתות אותו, זה לגמרי יכול להוציא אותו מדעתו.

 

2. תבשלי לו ארוחה טעימה ומגרה

הרי כולנו יודעות שהדרך לליבו של הגבר, עוברת לא מעט פעמים דווקא דרך הקיבה. אז תבשלי לו ארוחה טעימה ומגרה ו"תתבלי" אותה בהגשה סקסית ומפתה. כנראה שכל גבר שיתקל בך, לא יוכל לעמוד בפנייך.

 

3. תסתובבי בלי חזייה

כמעט ולא קיים גבר סטרייט עלי האדמות שלא יוצא מדעתו למראה של פטמות שמזדקרות דרך החולצה. זה גם משדר כוח וביטחון וזה גם ממש מגרה לו את כל החושים.

 

4. תני לו הצצה חטופה

גברים מתים על זה שהם רואים משהו שאסור להם לגעת בו. אם תאפשרי לרצועת החזייה לבצבץ מתחת לחולצה, או לתחתוני התחרה שלך להציץ מעל לקו המכנסיים, לגמרי תגרמי לו לרצות להתנפל עלייך בשנייה.

 

5. תיראי טבעית ונינוחה

אישה שלבושה בפשטות ובטבעיות אבל עדיין נראית מיליון דולר, עושה את זה לרוב הגברים הרבה יותר ממי שנראית מתוקתקת כאילו היא בדרך  לאירוע. תראי לו שגם עם ג'ינס קצר פשוט וגופייה בלויה, את לגמרי סקסית כמו שאת.

 

6. תדברי מלוכלך כשזה מתאים

ברור שאישה שצועקת ומקללת, זה לא סקסי בעליל ואפילו מרתיע. אבל רוב הגברים מתים על קצת דיבור "מלוכלך" ואפילו קצת סמכותי כשאתם במיטה. אז תשמרי על מינונים וטונים נכונים כשאתם מבלים בין הסדינים וכך,לגמרי תגרמי לו לצאת מדעתו.

 

7. תני לו לראות אותך מתיפייפת

אז ברור שאין דבר שיכול לדכא גבר יותר מלעמוד שעה ולחכות לך כשאת מסיימת להתארגן. אבל אם תאפשרי לו לראות אותך מורחת אודם או אפילו קרם לחות באיטיות ובחושניות, לא יהיה לו אכפת לחכות לך גם שעות עד שתסיימי. אבל אל תתפלאי אם הוא "יפריע" לך באמצע.

 

8. תכבשי את מרכז הרחבה

כשהוא רואה אותך רוקדת בחופשיות ונהנית כאילו הרחבה שייכת לך, זה לגמרי יכול לגרום לו לצאת מדעתו. אם תוסיפי לזה את חברה שלך, גם אם זה הכי תמים שיש, זה יגרום לדמיון שלו לעבוד ויעלה את רמת ההתרגשות שלו בשנייה.

 

אז לא רק אם מדובר בבחור חדש, גם אם את במערכת יחסים סופר ארוכה. תזכרי שבשביל לגרום לו לצאת מדעתו, את ממש לא צריכה לעבוד קשה מדי, רק ללחוץ על הנקודות הנכונות.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00