האם יש סיכוי לאהבה אחרי גיל 30?

למצוא זוגיות זה לא תמיד דבר קל, בייחוד כאשר מדובר בזוגיות רצינית אשר תוביל בבוא העת להתגשמות חלומם של לא מעט אנשים הלא הוא: הקמת משפחה משל עצמם, יחד עם בחיר ליבם, תוך חיים זוגיים הרמוניים, נעימים וממלאים. לא מעט נשים מוצאות את עצמן נכנסות ויוצאות ממערכות יחסים ארוכות יותר או פחות במהלך חייהן.

לא פעם מערכות היחסים הללו נגמרות במפח נפש ובאכזבה לאחר שחשבת שאולי מצאת את האדם הנכון לך. השנים עוברות ואת מתבגרת, יש לך מקום עבודה נוח ואיכותי, משפחה אוהבת ותומכת, חברות טובות, אך את וודאי מרגישה שמשהו חסר לך כאשר אין לך זוגיות יציבה. אין ספק שזוגיות יציבה וארוכת טווח תופסת מקום משמעותי בחייהן של לא מעט נשים ומותירה חלל ריק בהם, כאשר היא איננה.

 

via GIPHY

 

האם ניתן למצוא זוגיות רצינית בגיל מאוחר

הדבר הראשון שעליך לזכור הוא: שאף פעם לא מאוחר מדי למצוא מערכת זוגית רצינית, יציבה וטובה. גם אם עברת לא מעט מערכות יחסים בחייך, גם אם כבר מזמן ראית את כל חברותיך הטובות עומדות תחת החופה ואפילו בהריון ראשון או שני, גם אם יצא לך לא פעם לחשוב שאת כנראה לא אדם זוגי וזה לעולם לא יגיע, הרי שתמיד יש סיכוי. אם את מוצאת את עצמך בנקודה שבה את כבר מיואשת מלמצוא זוגיות, כדאי מאוד שתקראי את העצות הבאות.

 

כיצד בכל זאת?

גם אם מבחינת גיל את חשה שכבר מזמן עברת את השלב של חיפוש אחר זוגיות חדשה או שאת כבר מיואשת ממציאת בן זוג הולם עבורך, לעולם אל תוותרי.

אם את חשה שהתנאים שאת מציבה לבן הזוג האידאלי עבורך, הינם נוקשים מדי ובגלל זה את פשוט לא מצליחה למצוא את האחד שלך, כדאי שתבדקי עם עצמך האם את חשה שאת יכולה להתפשר על משהו ברשימת הדרישות שיש לך מבן הזוג העתידי. לעיתים קרובות, תיווכחי שדברים שהיו חשובים לך בגיל צעיר יותר, כעת  תופסים פחות מקום ובהתאם לכך, בחינת בן הזוג הפוטנציאלי תהיה קלה יותר.

כמה עצות:

הירשמי לאתרי היכרויות- גם אם חשבת שלהירשם לאתרי היכרויות זה דבר שבחיים לא תעשי, את לא יכולה לדעת מהיכן יגיע האביר על הסוס על הלבן. הירשמי למספר אתרי היכרויות רציניים, צרי בהם כרטיס המגדיר את עצמך ואת דרישותיך באופן הטוב ביותר, חכי להצעות או שתיזמי פניות אל בחורים שנראים לך רלוונטיים עבורך.

אף פעם לא תגידי "לא" מהר מדי- גם אם חברה שלך מציעה לך את החבר הכי טוב של בן זוגה וזה נראה לך לא כל כך מתאים- תני לזה צ'אנס. לפעמים דברים נראים ומרגישים אחרת לחלוטין ממה שהם נשמעים

אם יש מישהו שמוצא חן בעיניך, אל תחכי שהוא ישים לב לקיומך או יתחיל אתך- תתחילי איתו את בדרך מקורית, עדינה ולא לוחצת.

אם את מרגישה שההתנהגות שלך בדייטים  גובלת בבעיות כלשהן, אל תהססי לפנות לטיפול אצל גורם מקצועי שיוכל לסייע לך לשחרר חסמים שלעיתים יכולים להיות קיימים ברמת התת מודע שלנו בכל הנוגע לזוגיות .

יש תמיד סיכוי לאהבה, אך בכדי לממש את הסיכוי הזה, חשוב שתיקחי את המושכות  ותהי אקטיבית. הנסיך על הסוס הלבן לרוב מגיע לבד רק באגדות.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 11th, 5:03pm - 2017-09-11T17:03:09+03:00