הסיבה המרכזית לכך שגברים מאבדים עניין בנשים מהר מידי

הנה מצב שנשים רבות חוות. את פוגשת בחור, מרגישה את הניצוץ. מחליפים מספרי טלפון, הודעות טקסט, ובסופו של דבר אתם יוצאים לדייט - והוא מדהים! הכימיה חזקה, אתם מתחברים, נהנים. יוצאים לבלות, ואת מתחילה להרגיש שאולי מדובר במשהו שנבנה לכיוון רציני. אולי הוא האחד? אתם ממשיכים לבלות עוד כמה פעמים אבל משהו משתנה. את מרגישה שהוא מתחיל להתרחק ואז הוא פשוט נעלם לגמרי. למה? מה קרה שם?

 

via GIPHY

 

 מדוע הסיטואציות האלו כל כך לא מובנות לנו הנשים?

כשבחורה מאבדת עניין בצד השני לאחר מספר פגישות, היא לרוב תדע מדוע. אולי הוא היה מיואש מדי, לא מספיק מאתגר שכלית, שקט מדי, רעשני מדי או משעמם. בכל מקרה, תמיד היא תדע בדיוק מה גרם לה לאבד עניין ומדוע היא אינה רוצה להמשיך להיפגש עמו.

אצל הגברים, זה לא תמיד כך . גבר יכול לצאת לכמה דייטים מדהימים עם אישה ולמצוא את עצמו לפתע מופתע מעצמו מכך שכבר אינו נמשך אליה פתאום, ללא סיבה מיוחדת שהוא יכול להצביע עליה. ממצב שבו הוא לא יכל להפסיק לחשוב עליה ושלח לה הודעות טקסט ללא הפסקה, הוא פשוט לא רוצה לשמוע ממנה יותר. הוא לא יוכל לומר מה הסיבה לכך (אבל יש כמובן סיבה).

במהלך הפגישות הראשונות עם גבר חדש, ההתחלה בדרך כלל זורמת ורגועה, את בוחנת אפשרויות. אתם נהנים מחברת הצד השני ואחרי כמה פגישות נהדרות כאלה, אם מצא חן בעיניך, תתלהבי מאד וכבר תבחני אפשרויות עתידיות עמו. את מתחילה להשקיע בקשר ומביטה קדימה. כשזה קורה, את כבר לא נמצאת ב"כאן ועכשיו" אלא חושבת מה יכול לקרות. את מתחברת לפנטזיה העתידית הזאת יותר מדי. השלב הבא הוא שיחת "יחסינו לאן" . כמובן, את לא מצליחה להימנע מלשאול שאלות בנוגע לעתיד המשותף שלכם. את מתחילה להתעסק עם המחשבות שבראשך יותר מאשר באדם שעומד לפניך. במקום לנסות ללמוד מי הוא, את בוחנת את ההתנהגות שלו ואת הדברים שהוא אומר ומנסה לפרש דרכם כיצד הוא מרגיש כלפיך. 

גברים בדרך כלל לא פועלים באופן הזה. בנוסף,  במצבים האלו, הם אינם יכולים להבין מה הפך את הבילוי המשותף ומלא הכיף למסע רגשי מייגע.

 

למה אנחנו עושות את זה?

הבעיה היא שאנחנו דואגות מידי לקבל אישורים תמידיים מהסביבה ומהגבר. זה מגיע מתוכינו, מעין תחושה ש "אולי אני לא בסדר" כשמתחת לזה בעצם קיים פחד. זה פחד שקוף, שלפעמים אנחנו לא שמות לב שהוא שם, ולא מודעות שזה מה שמניע את ההתנהגות שלנו.

כשאת פוגשת גבר שגורם לך להרגיש טוב, את רוצה שההרגשה הזאת תציף אותך ואת אוחזת חזק מדי. אולי אפילו לא תשימי לב שאת עושה זאת, אבל זה משנה את כל האנרגיות שבאינטראקציה בינכם. בנקודה זו, במקום שהוא ירגיש שהוא מתחבר אליך, הוא ירגיש שהוא מנסה להיפטר ממשהו. אבל הוא לא ידע מהי אותה תחושה שמפריעה לו. את מנסה לקרב את המטרה, אבל היא בעצם מתרחקת.

וחשוב לא פחות לדעת: את לא יכולה לכפות עליו לאהוב אותך.

אז תיהי מי שאת, ותחיי את הרגע. אם זה צריך לקרות, זה פשוט יקרה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 11th, 2:13pm - 2017-09-11T14:13:56+03:00