איך להתחיל עם הגבר שאת רוצה ולהישאר בחיים

נשים רבות שבויות בתפיסות הישנות והשוביניסטיות למדי שעל פיהן, אם גבר כלשהו מוצא חן בעיניהן, עליהן לחכות שהוא יפנה אליהן ויתחיל איתן. אם הוא מתחיל איתן, מצוין, אבל אם לא,זה כבר סיפור אחר.

לא מעט נשים מוצאות את עצמן מתוסכלות, שבויות בתוך ניסיון לפרש כל מחווה, מבט או חיוך מצד גבר שמוצא חן בעיניהם כסימן לכך שהוא חושק בהן ובעיקר בתוך ניסיון נואש להיות נוכחות עד כמה שניתן בסביבת אותו הגבר בכדי שאולי אם ישים לב לקיומן, יתחיל איתן באופן ישיר או עקיף. אולם במציאות היום, חבל לחכות שהגבר יעשה את הצעד הראשון. אם יש גבר שמוצא חן בעיניך, אזרי אומץ ופשוט התחילי אתו את.

 

via GIPHY

 

כיצד להתחיל עם גבר שמוצא חן בעיניך?

ראשית כל, כשמדובר בשיטות שונות להתחיל עם גבר, מדובר בדבר שתלוי בסיטואציה שבה את מכירה את אותו הגבר. כך למשל, אם את רואה גבר שמוצא חן בעיניך ברכבת שאת נוסעת בה מדי יום ביומו והמבטים שלכם מצטלבים ואת מרגישה שגדול אליך לפנות אליו ישירות, פשוט תכתבי לו פתק. אמנם השיטה הזו נשמעת כשיטה מיושנת, אבל תתפלאי לדעת שלא פעם היא בהחלט עובדת וגברים אשר נשים פונות אליהם באופן הזה, משבחים אותם ומעריכים אותם על התעוזה והאומץ. 

שנית, אם מדובר בגבר אשר מוצא חן בעיניך במקום העבודה או הלימודים שלך, תוכלי לברר באופן ישיר או עקיף דרך חברים שלו, האם נראה להם שהוא מעוניין בך. במידה והם אינם יודעים, פשוט שלחי אותם לדבר עם הבחור באופן ישיר ותראי מה יקרה. אל תתביישי לומר שיציינו כי הוא מוצא חן בעיניך, גם אם הוא יסרב, תוכלי תמיד להרגיש גאה על כך שהיית נאמנה לעצמך ופעלת מתוך יושר וכנות פנימיים ותוכלי ללכת בראש מורם, גם כאשר תראי אותו בסביבה.

במידה ואת לא ביישנית ובמידה ואתה לא חוששת מדחייה, תוכלי לנקוט בדרך הפשוטה ביותר ופשוט לגשת אל כל גבר שמוצא חן בעיניך, לפתח סמול טוק, להזמין אותו לדייט בשלב כלשהו, ולרמוז שהוא מוצא חן בעיניך.

שיטה נוספת אשר רלוונטית לנשים אשר חוששות לעשות את הצעד הראשון פנים אל פנים היא פשוט להשיג את מספר הטלפון של הבחור וליצור אתו קשר בהודעה או בשיחת טלפון. לא פעם כאשר הדברים נעשים באופן הזה, ההתמודדות עם המבוכה הראשונית קלה יותר.

הדברים החשובים ביותר שיש לזכור הם: אף פעם לא לפחד מתשובה שלילית. גם אם הוא יגיד לא, תוכלי לדעת שלפחות ניסית ולא להיות שבויה בתוך פלונטר של מחשבות שנוגעות למה היה קורה אילו. כמובן זכרי, מותר ולגיטימי לנשים להתחיל עם גברים כיום. ולא, זה לא מוציא אותן כנשים פחות טובות או נואשות באופן כלשהו. בדיוק כפי שנשים נאבקות למען לא מעט זכויות אחרות, כך עליהן לדעת שהזכות להיות הראשון שיוזם קשר כלשהו עם מישהו שמוצא חן בעיניו, זוהי לא אופציה ששמורה לגברים בלבד.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00