לצאת עם הבחור מהעבודה- כן או לא?

הגעת למקום עבודה חדש- את מתאקלמת לאט לאט, נכנסת לעניינים ומגלה שיש בחור אחד שלא מפסיק לבחון אותך במבטים. במבט חטוף מתגלה לך שהוא בול הטעם שלך מבחינת המראה. לאחר כמה שיחות קצרות איתו את מגלה שיש בו כל מה שאת מחפשת בגבר- רהוט, שנון, מצחיק וחכם. הוא מצידו לא מפסיק לפלרטט איתך ובשלב כלשהו מזמין אותך לצאת איתו.

לא מעט נשים יעמדו בדילמה בסיטואציה שכזו. מצד אחד, בחור מדהים שיכול בהחלט להתפתח איתו משהו, מזמין אותן לדייט. מצד שני, במידה וזה יתפתח כצפוי ותמשיכו לצאת, האם כדאי להמשיך לצאת עם מישהו מהעבודה?

 

למה לא לצאת עם מישהו ממקום העבודה?

אז הסיבה הדומיננטית ביותר שמסבירה למה לא כדאי לצאת עם מישהו מהעבודה היא שלא קל לעבוד באותו המקום עם הדייט שלך או בן הזוג שלך. במידה וזה היה דייט, כושל או מוצלח, תאלצי מיד ביום שאחרי לראות אותו בבוקר, ויתכן מאוד שהדבר יביך אותך ויגרום לך שלא להתנהג בטבעיות. בסופו של דבר, מדובר במקום עבודה, ואם בן הזוג הפוטנציאלי או הדייט הכושל יהיה נוכח בו, זה יסיח את דעתך מהעבודה, וזה עלול לגבול בתוצאות פחות טובות מבחינת ההתקדמות המקצועית שלך. מלבד זאת, לא קל להפריד בין מקום העבודה לבין הבחור שאת יוצאת אתו, ולפעמים זה יכול לפגוע ביחסים בינכם.

via GIPHY

 

למה כן לצאת עם מישהו מהעבודה?

אם את שואלת את עצמך למה כן לצאת עם מישהו ממקום העבודה, התשובה היא די פשוטה, למה לא?. על אף החסרונות שיש בדבר, הרי שעד שמצאת בחור חמוד שעונה על כל הציפיות שלך, למה לוותר על זה רק בשל העובדה שאתם עובדים באותו המקום?. כאשר יודעים להפריד בין העבודה לזוגיות, ניתן לבנות מערכת יחסים רצינית, מהנה ואיכותית. אז למה בעצם לוותר על כל זה?

via GIPHY

 

עצות פרקטיות לתחזק זוגיות עם מישהו ממקום העבודה

גם אם הסטטוס שלכם לא ברור עדיין ויצאתם רק לדייט או שניים, הקפידו שלא לדבר במהלך העבודה על היחסים האישיים שלכם ובמיוחד הקפידו שלא להביא את העבודה לדייטים שלכם. השתדלו להתנהל כזוג רגיל אשר יוצא לדייט.

תאמו מראש ציפיות- כאשר לא מתאמים ציפיות מראש לגבי סוג הקשר שעתיד להיות לכם, וכיצד הכי נכון להתנהל במקום העבודה שלכם, יתכן מאוד שתגיעו למצבים של אי הבנות גדולות שבגינן כל אחד מכם יכול להיפגע. דברו עוד בתחילת הקשר על כל מה שדורש תיאום ציפיות.

הקפידו להישאר מקצועיים במקום העבודה שלכם והימנעו ממחוות אישיות מדי- את זה תשאירו לזמן הזוגי שלכם.

אם מצאת בחור מדהים במקום העבודה שלך, אל תוותרי עליו בקלות רק בגלל ששניכם עובדים באותו מקום עבודה. עם קצת השתדלות מצד שניכם, תוכלו להיכנס לזוגיות מדהימה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00