מה ההבדל בין נשים לגברים בנוגע ליחסי מין?

רבות הנשים שמרגישות כי יחסי מין הם המקום העמוק ביותר של הקשר שבו הן נמצאות. בשל כך, מרבית הנשים חוות יחסי מין בצורה קצת אחרת מגברים, וזאת בשל הקשר הרגשי שיש להן לאקט המיני. אז מה נשים באמת חושבות על סקס?

 

via GIPHY

 

סקס מתחיל בראש

לעתים קרובות גברים מאוכזבים מכך שנשים לא זמינות עבורם ליחסי מין כל הזמן. עם זאת, אותם גברים חייבים לדעת כי למרות שהטסטוסטרון גורם לתשוקה פיזיולוגית אצל גברים ונשים, הוא עדיין מתרחש ברמות שונות. אצל נשים, דמיון ותשוקה חייבים להיות חלק מהאקט המיני.

 

משיכה

ישנם גברים שיכולים לקיים יחסים עם אישה, גם אם הם לא נמשכים אליה. לעומת זאת עונג מיני בקרב נשים קשור מאד למשיכה שיש להן לפרטנר שנמצא עמן. לכן נשים מקשרות סקס בעיקר אדם שהן נמשכות אליו, תוך שקשה להן לבצע פשרות.

 

מערכת יחסים תקינה

סקס במערכת יחסים תקינה הינו טוב יותר וכיפי יותר. נשים שנמצאות במערכת יחסים שאינה בריאה, או בנישואים לא מאושרים: יכולות פשוט לכבות את החשק המיני שלהן. לעומת זאת, גברים מונעים על ידי חשק מיני שגורם להם להתעורר מינית למרות שמערכת היחסים אינה מאושרת.

 

סקס חייב להיות קשור לחיבור עם הפרטנר

ישנן נשים שמתנסות ביחסי מין כשהן מגיעות לבגרות מינית על ידי התנסות עצמאית. אבל אם אישה מתנסה ביחסי מין לראשונה עם בן זוג, היא חייבת לקבל את ההנאה הרצויה מבן הזוג על מנת שהיא תקשר יחסי מין למשהו טוב ורצוי.

 

סקס קשור לאהבה

סקס, שיחה טובה, בילויים משותפים, עבודה משותפת, ניהול בית ומשפחה כצוות, תחושת הערכה, חגיגה חגיגית, מתן וקבלה של מתנות וחיבה ,כולם מהווים טריגר מיני עבור אישה. נשים, לעומת גברים, מעדיפות לקיים יחסי מין בעיקר כאשר הן מרגישות שהן נמצאות במערכת יחסים מחייבת.

 

דחף אמיתי

ישנן נשים שמקיימות יחסים עם בן הזוג שלהן גם כשלא ממש מתחשק להן. הן עושות זאת רק על מנת להפסיק את הנדנוד הבלתי פוסק מצד בן הזוג. עם זאת חשוב לדעת שסקס טוב ואפילו מעולה, נעשה רק כאשר האישה מעוניינת בכך וכשיש לה דחף אמתי לכך.

 

גברים ונשים כאחד צריכים להרגיש קשר עמוק לבן הזוג שלהם בעת קיום יחסי מין. עם זאת, מין יכול להיות דבר קליל שגם גברים וגם נשים נהנים ממנו. ולכן חשוב למצוא את דרך המלך בין מערכות יחסים ויחסי מין.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00