האם גברים באמת אוהבים את המרדף אחר נשים "קשות להשגה" שמשחקות בהם?

יש מאמינים כי המשחק בין המינים הוא חיוני, אך האם הגברים אוהבים אותו או שמא כמו שהם נוהגים להצהיר פעמים רבות, זה מיותר בעיניהם ומתיש? נשים כבר מזמן הבינו שלפעמים צריך לשחק אותה "קשה להשגה" וידוע היה, כי גברים אוהבים לרדוף אחריהן.

בשנים האחרונות, רוב הנשים התייחסו למרדף הזה באופן שונה לחלוטין ושאלו את עצמן מדי פעם מדוע הן נותנות לגבר לרדוף אחריהן אם ברור להן לגמרי שהן מעוניינות בו. אולי בגלל שהדעה הרווחת היא שגברים אוהבים לרדוף? 

כדי להצטיין במשחק הדייטים, את חייבת להבין את ה"למה".  יש סיבות רבות לכך שמרדף טוב ישחק לטובתך ונגיע גם לשם. אבל זכרי : אם את לא רוצה לתת לגבר לרדוף אחריך כי את יודעת שאת כבר מאוהבת בו, דלגי על שלבים אלה.  עשי מה שלבך אומר לך, כי חבל שתפסידי את מי שמתאים לך רק בגלל שסובבת אותו שוב ושוב סביב עצמו זמן רב מדי. העצות שכאן לא רק יראו לך איך לגרום לגבר לרדוף אחריך אלא איך לגרום לכך שהוא יתאהב בך. מוכנה למרדף?

 

via GIPHY

 

גברים חושבים או לפחות טוענים כי הם שונאים את המרדפים הללו, אך לא כך הדבר! שמעת פעם גבר מתלונן על כך שהוא שונא לרדוף אחרי מישהי ושהוא לא יכול לסבול מישהי שמשחקת אותה קשה להשגה? ואם שמעת, זה ודאי הגיע עם קריצה או חיוך. גברים תמיד אהבו מרדף טוב, ממגוון סיבות.  למשל, חיזוק האגו הגברי. הגברים הם תחרותיים, ותמיד היו כאלה. הם יודעים שהבחורה הטובה ביותר, מקבלת את תשומת הלב הרבה ביותר. והם כמובן רוצים אותה. כך גם גברים נוספים, ולה,  יש הרבה אפשרויות לבחור מתוכם. לכן, בעצם לא מדובר במרדף, אלא במצגת אפשרויות. את בוחרת מי הטוב ביותר עבורך!. כשהגבר הנכון מבין שמדובר בו, האגו שלו מתחזק. הוא ירגיש כאילו זכה בפרס גדול. כשהוא "מוצהר" כזוכה, הוא ככל הנראה ירגיש שהוא טוב מהאחרים. חשוב: אל תשחקי בו רק למטרת המשחק! כאמור כשגברים רואים הזדמנות למרדף הם מצטרפים אליה וחבל שזה יהיה מהסיבות הלא נכונות.

 תהליך ההתאהבות אצל גברים קורה בשלבים. . בשלב הראשון כל מה שמעניין אותם הוא להצליח ללכוד את הבחורה. זה החלק שאת ממש חייבת להבין. אם הם ישיגו אותך בקלות רבה מדי, הם עלולים לחשוב שאולי עדיף שירדפו אחרי מישהי אחרת. מצד שני, את יכולה לפרפר גבר כמה שבועות אפילו, אבל אם לא מצאת חן בעיניו באמת, כזאת ששווה את ההשקעה הרבה הזאת, הוא עלול להשתעמם וללכת באמצע המרדף. כשתסתובבי, הוא כבר לא יהיה שם.

לשחק אותה קשה להשגה עשוי לגרום לגבר להעריך את היחסים יותר ולהבין עד כמה את שווה. אם הוא אכן הגיע לנקודה הזאת, הוא יפסיק להסתכל מסביב. אז איך לגרום למרדף הזה לעבוד? אל תתחייבי, לפחות בהתחלה. אל תשתפי אותו בעובדה שאת מתחילה להתאהב בו או שאת מתגעגעת. כשהוא יבין שעשה רושם עמוק, הוא יוריד הילוך, אבל עד אז, תני לו ליהנות מהמרדף ומדי פעם שבצי שביעות רצון שתיתן לו כוח להמשיך לחזר אחריך. למשל, הודעת טקסט מחייכת או נשיקה קלה ברגע שבו הוא הכי פחות מצפה לה. אל תרדפי אחריו. אם הוא מרפה זה מכיוון שרוב הגברים חושבים שהמרדף הזה הוא דו-כיווני, אך לא כך הדבר!

אסטרטגיה : אם הבחור מעוניין בך, ולא כ"פרס" לליטוף האגו שלו או לשם ניסיון להכניס אותך למיטה, הוא יעשה הכל כדי לזכות בלבך. קחי בחשבון שאם תתעלמי ממנו או תתנהגי אליו לא יפה, זה לא יעבוד. תמיד תכבדי את הצד השני, תעריכי ותודי על מה שהוא עושה, והוא ירצה בך אפילו יותר. הביאי איתך לדייט את כולך, והראי לו שאת נהנית ,אבל תמיד עיצרי צעד אחד לפני זה שאת רוצה לעשות, תוך כדי מתן שביב של תקווה והצצה למה שעוד יכול להיות בפעם הבאה.

 

שימי לב, מספר מחקרים הראו כי מערכת יחסים שהחלה בחיזור ארוך יותר, בה שני הצדדים חיבבו זה את זה אך התקדמו לאט, החזיקה זמן רב יותר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 10th, 1:53pm - 2017-09-10T13:53:39+03:00