כל הסיבות לכך שנשים מלאות הן טובות יותר במיטה

האם ההשערה כי נשים מלאות טובות יותר במיטה נכונה? מסתבר שכן! ישנן סיבות רבות לכך שנשים נחשבות טובות יותר במיטה. אז מהן הסיבות לכך, ומדוע נשים מלאות נהנות יותר? קיבצנו עבורכם מספר נימוקים מלאים:

 

via GIPHY

 

נשים מלאות בטוחות יותר בגופן

מרבית הנשים מלאות, תאמינו או לא, הינן בטוחות יותר בגוף שלהן ושלמות אתו. הן מודעות כך שהן לא שלדים מהלכים, והן מרגישות עם זה בסדר גמור. אישה שבטוחה בעצמה היא מענגת יותר במיטה, ונהנית גם היא מחיי מין טובים ומספקים יותר.

 

הן רגועות יותר

נשים מלאות לא מרעיבות את עצמן ולא פוצחות בדיאטות מעיקות. בשל כך, הן מאפשרות מגע רגוע יותר ונינוחות במיטה: מה שנותן גם לגברים רוגע ושלווה, ואינו גורם להם ללחץ או לחרדות ביצוע.

 

גוף של אישה מלאה נחשב חושני יותר

גברים אוהבים שבאקט המיני הם יוכלו לתפוס בטן עגולה, רגליים שיש עליהם בשר, וטוסיק מלא. כן, המראה הכחוש והמגע הקשה לא עושה את זה לגברים, ולכן מרבית הגברים יעדיפו להיות במיטה עם אישה מלאה.

 

יחסי מין עם אישה מלאה הם מודעים יותר

נשיים מלאות מודעות יותר לעצמן. הן יודעות מה הן צריכות, הן לא מתמקדות רק בעיצוב הגוף והרצון להשארת רזה, אלא להפך! הן מקבלות את גופן, ויודעות מהן הנקודות החזקות שלהן.

 

נשים מלאות נחשבות לכפיות יותר

נשים מלאות הן פתוחות יותר. הן משדרות אנרגיה חיובית, ואפילו נחשבות למצחיקות יותר. בשל כך ניתן לבלות עם נשים מלאות גם במיטה בכיף, וגם מחוצה לה. כי הרי כולנו אוהבים לצחוק ולבלות בנעימים לא?

 

אפשר לאכול איתן במיטה ובכיף

נשים שלא סופרות כל קלוריה שנכנסת לגופן הן כאלה שכיף לחלוק איתן אוכל במיטה ומחוצה לה. המשחק המקדים יכול להיות אכילה חושנית של תותים בשוקולד, ולאחר האקט המיני אפשר לרדת יחד למסעדה ולדפוק ביחד סטייק עסיסי. מבלי לשים לב לקלוריות או להתחשב בגזרה.

 

נשים מלאות מודעות לגוף שלהן ולמשקל שלהן ממש כמו כל אישה רזה, והן אוהבות את המראה הזה, וזאת כי הן מודעות לחושניות שיש בגוף מלא ובריא.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00