על מה גברים מדברים כשאת לא שם?

כשאת והחברות שלך נפגשות אתן יכולות לדבר עד אינסוף: על הגברים שבחייכן או שחסרים שם, על החברות שפגשתן, על ההיא ששמנה וההיא שרזתה ועל התלבושת המזעזעת שמגיש החדשות לבש, מה לא. אבל על מה (חוץ מכדורגל) הגברים, מדברים כשהם ביחד?

ויותר חשוב, מה הם אומרים עליך? הם מרכלים? הם מספרים על כמה שאת מדהימה? או שהשיחות שלהם מוגבלות לענייני שרירים וכדור ואת לא כלולה בשיחה? הנה כמה אפשרויות:

 

via GIPHY

 

כלום - הם עסוקים בצפייה משותפת במשחק כדורגל או כדורסל או יושבים עם בירה ומשחקים בסוני. שומרים בדרך כלל את העניינים הפרטיים שלהם לעצמם.

 

אם רק התחלתם לצאת הוא יספר כמה את יפה ונראית טוב-  אם גברים מדברים עליכן זה בדרך כלל על המראה החיצוני.

 

יספרו מה הם עשו איתך- יש הרבה גברים שישמרו על העניינים הפרטיים והאינטימיים לעצמם אבל יש שיספרו אם נישקו אתכן, מיזמזו  וכו'.

לא תמיד ירדו לפרטים מביכים אבל בהחלט יחלקו משהו עסיסי.

מה הוא רוצה לעשות - אם עוד לא התנשקתם, אבל הוא רוצה שזה יקרה, הוא יספר על כך לחברים שלו.

מה שהוא לא מצליח להבין - גברים מתבלבלים מאיתנו לעתים קרובות ו גם להפך, לא?. כשהוא לא בטוח על מה את כועסת ולמה, או מנסה להבין איך לתקן את המצב, הוא עשוי להתייעץ עם חבריו כדי למצוא פתרון.

מה מרגיז אותו - אם משהו בך מפריע לו ומרגיז אותו, כמו למשל אם את נוחרת בלילה  או נוהגת לבזבז יותר מדי באמצעות כרטיס האשראי, הוא יפרוק את התסכול במקום אחר. אם הוא יאזן את הדברים עם אותן מחמאות שיחלק לך, הכל בסדר!

איך נפגשתם - אם אתם במערכת יחסים והוא גאה בך, הוא ללא ספק יספק את הסיפור - איך נפגשתם, ויסביר שהציע לך לצאת (ואיך) ואיך הצליח לזכות בבחורה מדהימה כמוך.

מה הוא אוהב - סביר להניח שלא יכין רשימת דברים טובים אבל ללא ספק יספר לחבריו "בקטנה"  על הדברים הקטנים שהוא אוהב בך.

בטוח שלא פעם שאלת אותו: על מה דיברתם? והוא ענה: כלום. 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00