מה התנוחה האהובה עלייך אומרת על האופי שלך?

כמה כיף שבזמן קיום יחסי מין ניתן לגוון וליהנות ממגוון תנוחות, שגם הופכות את האקט הפיזי למהנה יותר, מאתגרות אותנו, מעלות את החשק המיני ואפילו שורפות כמה קלוריות!

ולמרות הגיוון הרב, נשים עדיין נוטות להעדיף תנוחה אחת מרכזית שבאמצעותה הן יגיעו לסיפוק מיני או יעבירו בכיף את יחסי המין.

אז מה התנוחה האהובה עלייך אומרת על אופייך? תאמיני או לא  - מסתבר שיש קשר חזק בין התנוחה לאופי שלך.

 

דוגי סטייל

נשים שמעדיפות את תנוחת הדוגי סטייל הן כאלה שאוהבות שליטה בחיי היום יום שלהן, אבל במיטה הן מסירות את המגננות ומעבירות את השליטה לבן הזוג. תנוחה זאת מתאימה לנשים שיכולות להתמסר, לבטוח, ואפילו לנוח קצת תוך כדי שבן הזוג עושה את כל העבודה.

 

מיסיונרית

התנוחה המסיונרית נחשבת מיושנת מעט. תנוחה זו מתאימה למי שרוצה לבדוק את מצב התקרה והצורך בסיוד שלה תוך כדי האקט. :).

נשים שאוהבות את התנוחה המסיונרית  נחשבת אמנם לפחות נועזות, אבל כאשר הן יודעתי לפעול נכון גם כשהן לא נמצאות למעלה, הן מפיקות ממנה הנאה בטוחה.

 

תנוחת הבוקרת

תנוחה זו כשהאישה יושבת על בן הזוג בצורה הפוכה, אופיינית לנשים שרוצות לגוון במיטה. התנוחה מתאימה לנשים שאוהבות לשלוט ולקחת (תרתי משמע) את המושכות לידיים. נשים אלו יכולות להפיק הנאה גם אם מדובר בתנוחה לא כל כך נוחה אבל בהחלט מעניינת, מדליקה ומאתגרת.

 

יחסי מין בעמידה

מי שאוהבת לקיים יחסים בעמידה היא כזאת שזקוקה לריגושים. היא לא מפחדת משינויים, ולהט הוא אחד האלמנטים שחשובים לה מאד בזמן יחסי המין. נשים שאוהבות יחסי מין בעמידה, רוצות לחוות את המין בצורה שבה גם היא וגם בן הזוג שווים ושולטים באקט המיני.

 

69

זה נכון שתנוחות 69 הייתה יותר סטייל בשנת 69, למרות זאת, ישנם אנשים שעדיין שנהנים ממנה ובגדול! נשים שאוהבות את התנוחה הזאת הן נשים נועזות שמעריכות את בני זוגן בזמן שהן משערות שבן הזוג שלהם מרגיש כמותן. נשים שאוהבות את תנוחת 69 בטוחות בעצמן, ואוהבות גיוון ואתגר גם במיטה וגם בחיי היום יום.

 

לא מכירה אחת מהתנוחות? את מפסידה! ערכי מחקר על התנוחה שאת לא מכירה, והתנסי בה כבר היום !

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 19th, 3:20pm - 2017-09-19T15:20:06+03:00