אשכנזי או תימני? מי הגבר שלא תוכלי לעמוד בפניו בחדר המיטות

ישנה סברה שאומרת כי גברים לטיניים הם החמים ביותר במיטה והם אלה שנחשבים החושניים והמאהבים הטובים.

אבל רגע! מה עם שאר העדות השונות שנמצאות באזור הגאוגרפי שלנו? עד כמה הם טובים במיטה?

 

תימנים

תאמינו או לא, לתימנים יש הרבה יותר מה להציע חוץ מג'חנון ולחוח. הגברים התימנים הם כאלה שיציעו מין משובח ונדיב. גברים תימניים אוהבים להשקיע, הם מחמיאים לאישה בזמן האקט המיני ואפילו סוגדים לה, והם יעשו המון על מנת לרצות ולספק את בת הזוג.

 

מרוקאים

הגבר המרוקאי יודע מה הוא רוצה. כאשר הוא מתחיל באקט, קשה מאד להפסיק אותו. גברים מרוקאים הם אסרטיביים במיטה, הם מגיעים לאקט המיני תוך שהם מנוסים ובטוחים בעצמם, והם לא יתייבשו ליזום תנוחות חדשות ויחסי מין במקומות מקוריים ומפתיעים.

 

אשכנזים

 

A post shared by Ofer Shechter (@ofershechter) on

הגבר האשכנזי יאפשר לבת הזוג שלו לקחת שליטה במיטה. הוא אוהב להיות פסיבי בזמן שהוא מאפשר לפרטנרית שלו לבצע בו את זממה ולהגיע לסיפוק. עם זאת, לעיתים הגברים האשכנזיים מפתיעים החל ממשחקי תפקידים עד להוספת אביזרי מין למערכה.

 

 

אמריקאים

אמריקאים, בין אם מדובר בתיירים או בכאלה שגדלו בארץ, הם גברים מאד מעודכנים. הם מחוברים לכל מה שחדש בתחום יחסי המין והם ישתפו את בת הזוג ברעיונות חדשים ותנוחות מעניינות במיטה. אמריקאים הם כאלה שזקוקים  לחיזוקים בזמן מעללם, וזאת כדי לשמור על אגו גבוה וביצועים בשמיים.

 

הודים

על קאמה סוטרה שמעתן? אם לא, הגבר ההודי יספר לכן הכל על תורת הסנסקריט ההודית, שכוללת בתוכה שלל תנוחות מהנות,הזויות ומאתגרות. אם את רוצה לצאת למסע של חייך שיתחיל במיטה ועלול להסתיים בתקרה, הגבר ההודי הוא זה שייקח אותך לשם.

 

דרום אמריקאים

שוב חזרנו לעדה הלטינית. כאשר מדובר בגברים יוצאי דרום אמריקה, אפשר להיות בטוחים כי האישה תמיד תהיה במרכז. גברים לטיניים עושים הכל על מנת לענג את האישה, תוך שאקט מיני עבורם הוא טקס שלם. בשל כך, הם עלולים להיחשב הטובים ביותר, אבל, מכיוון שאנחנו בארץ ולא בארגנטינה או ברזיל, נאלץ להסתפק בגברים תוצרת הארץ, כאלו שרוקדים סלסלה, או הזן ה"נחשב" ביותר שמידי פעם פולט "טודו בום" לאוויר.

 

 

A post shared by Angel Bonanni (@angelbonanni33) on

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00