כל הסיבות לכך שגברים נמשכים לאישה באדום

הצבע האדום הוא כזה שרבים מקשרים לאהבה וחושניות, בין אם מדובר בשפתון אדום, לק אדום, שמלה אדומה או נעלי עקב אדומות.

אדום הוא צבע הנקשר לנשיות דבר שמדליק מאוד גברים. הוכחה לכך ניתן לקבל כבר מאז הסרט הרומנטי משנות השמונים "האישה באדום" שבו השחקנית החושנית עומדת על פתח האוויר ושמלתה האדומה הסקסית מתנופפת באוויר, עד לסדרת המופת של ימינו, 'סיפורה של שפחה' שבו שפחות המין לבושות כולן באדום.

אז למה נשים באדום עושות את זה לגברים?

 

via GIPHY

 

אדום הוא צבע נחשק

לפי מחקרים שנעשו בארצות הברית, התגלה כי גברים נמשכים לצבע האדום. במחקר גברים הביטו בשלל תמונות של נשים כאשר אחוז גדול מהנחקרים בחרו בתמונות של נשים שלובשות אדום. הסיבה לכך הייתה כי הצבע האדום הוא צבע חושני ובעל עוצמה בעיניהם.

 

צבע אדום מקושר להנאה

צבע אדום בקרב גברים מתקשר להנאה. לפי מחקרים גילו כי כבר מתקופת האבן גברים נמשכו לאדום וזאת בשל הפירות האדומים שהם מצאו בטבע שגרמו להם למרץ, אנרגיה והנאה.

 

צבע המעיד על התרגשות

נשים שמתרגשות או חשות להט הופכות למעט אדומות. העור האדום והסמוק של האישה מעורר אצל נשים בזמן התרגשות מינית לזרימת דם בעיקר באזור אברי המין. בשל כך נשים סמוקות משדרות חושניות אל המין הגברי.

 

צבע הפיריון

צבע אדום הוא כזה שמקושר לפריון. בעיני גברים, אישה שלבושה בצבע אדום נחשבת פורייה יותר ומסמלת עבורכם הזדמנות לאקט מיני.

 

צבע חי

הצבע האדום הוא צבע בוהק וחי. צבע זה מחמיא כמעט לכל הנשים, הוא נוסך בעורן ובפניהן חיים, ומקנה להם מראה חושני ונחשק. עם צבע שכזה קשה לגברים שלא להבחין באישה שנמצאת לידם.

 

צבע שמקנה להט וחושניות

שפתיים אדומות, ציפורניים צבועות בלק אדום, נעלי עקב אדומות ועוד,  כולם מהווים רמזים מיניים לגברים. בצבע האדום קיימת גם סתירה שכוללת להט, כעס, התרסה וגירוי. כאשר אישה לובשת כולה שחור אך רק נעלי העקב שלה אדומות היא מעבירה לגבר מסרים סותרים אך מעניינים שגורמים לו להתעניין באישה שמולו אפילו יותר.

אז אם את רוצה להפגין נשיות הורסת, השתמשי בצבע אדום, בין אם מדובר בשפתיים מודגשות שמושכות את עיניהם של בני המין השני, נעלי עקב אדומות שיובילו אותך לאן שאת רוצה, ואפילו שמלה אדומה שתמשוך תשומת לב בכל אירוע ומקום.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 17th, 1:53pm - 2020-08-17T13:53:22+03:00