שקוף שהוא מתגעגע אליך- 8 סימנים לכך שהאקס לא שכח אותך

למה האקס שלך ממשיך להופיע בחייך, למרות שנפרדתם? החברות שלך אמרו לך להתרחק ממנו ולא ליצור קשר, לא להתקשר, לא לחפש אותו במדיה החברתית. אבל למרות כל זאת, בדרך כלשהי הוא צץ שוב פה ושם, ובכל מקום. האם מדובר רק בנוכחות וירטואלית? האם זה מקרי? יכול להיות שלא. יכול להיות שהאקס שלך גורם לזה לקרות. הנה שמונה סימנים לכך שהאקס בעצם מתגעגע אליך, ואת לא מדמיינת.

 

הוא פעיל בחשבון האינסטגרם שלך

אז החלטת לחתוך מגע עם האקס, "רחוק מהעין רחוק מהלב". את מתנתקת ממנו, אפילו "מאנפרנדת" אותו מפייסבוק, אבל זה לא עוזר. הוא לא עושה כמוך. אם הוא אכן מתעדכן בחייך דרך האינסטגרם ומוסיף לייק לפוסטים שלך תוך שעות ספורות, הוא ככל הנראה עדיין עוקב ומתעדכן במה שקורה בחייך, בעיקר אם הוא מתחייחס פתאום לפוסטים קודמים שפורסמו עוד בזמן שהייתם יחד. הוא ללא ספק עוד שם.

q1.gif©hellogiggles

 

הוא לא נראה בחברת אף אחת חדשה

וגם החברים שלו מספרים שהוא עדיין לבד, הוא ככל הנראה לא מצליח להתגבר על הפרידה.

גם אם האקס יצא עם כמה נשים, זה מצביע על כך שהוא טרם התגבר והוא לא הצליח להתקדם בצורה רצינית עם מישהי אחת. אם את רואה תמונה שלו בכל פעם עם מישהי אחרת זמן קצר לאחר הפרידה, יתכן שהוא מנסה לגרום לך לקנא ולמשוך את תשומת ליבך אליו.

שיחות טלפון מאוחרות וטקסטים

כבר לאחר חצות,יום חמישי, שישי או שבת ואת מבלה עם חברות שלך, והנה גילית שפספסת שיחה בהעודה קולית או בטקסט. הוא נשמע שיכור כשהוא אומר לך: "רק רציתי להגיד היי…" הקוד לגמרי ברור. את לגמרי נמצאת בראשו של האקס, גם בשעות הלילה המאוחרות.
החלטת להיפגש איתו? לפעמים זה יכול לגרום לך להיזכר מדוע נפרדתם...

q2.gif©hellogiggles

 

הוא שיפוטי כלפי בני זוג חדשים שלך

את מספרת לאקס שלך שהתחלת להיפגש עם מישהו חדש והוא מנסה להתנהג כאילו הכל טוב, והוא שמח בשבילך אבל באותו הזמן הוא שואל שאלות על העבודה שלו, או על כל דבר אחר שקשור בו ומגיב בשיפוטיות יתר ומוסיף כי הוא מקווה שאותו בן זוג יתנהג אליו כפי שמגיע לך ויעשה אותך מאושרת. יכול להיות שהוא מתכוון לזה אבל יכול גם להיות, שהוא מקנא, ואת זה אפשר לדעת לפי טון הדיבור שלו.

 

את פוגשת אותו באותן המסיבות בסופי השבוע

אם הוא ממשיך להגיע לאותם אירועים חברתיים שבהם השתתפתם כזוג, יתכן שהוא מנסה לראות אותך. אולי זה לא מוזר, מאחר שיש לכם את אותו מעגל חברים, אם זה המקרה נסי לצפות בו מדי פעם ולבדוק האם הוא מסתכל לכיוון שלך. אם כן,  הוא עדיין שם. אם אין לכם את אותה קבוצת חברים והוא עדיין מופיע, משהו כאן די ברור... את לא חושבת?

q3.gif©hellogiggles

 

לעתים קרובות הוא מדבר על "הזמנים הטובים" שלכם יחד, איתך או עם חברים

אתם נפגשים במסיבה של חברים משותפים או במקום  אחר, זה קצת מביך במיוחד כשהוא מתחיל לדבר על הזמנים שהיו לכם בעבר: החופשה שלכם יחד, הסרט שצפיתם בו, הטיול המשותף, חוויות משותפות. נראה שהוא רוצה לחוות זאת שוב… איתך.

 

 רומז שהוא מתגעגע לכל דבר שקשור אליך 

"וואו, זה הצחוק שלך" או "אנחנו צריכים להיפגש יותר", הן רק שתי דוגמאות לכך שהוא מתגעגע לזוגיות שלכם. אם גם את רוצה אותו בחזרה, זה הזמן לפעול. הוא יספר לך כמה השתנית לטובה וכי את נראית טוב, וזה רמז מספיק עבה. כעת, הכדור במגרש שלך.  לפני שאת מתחילה לשחק, תחשבי טוב על הבריאות הנפשית שלך. מה גרם לפרידה מלכתחילה? אם מערכת היחסים שלכם לא הייתה בריאה, תחשבי טוב לפני שאת חוזרת אחורה ופוגעת בנפש שלך ואולי גם שלו. יתכן שהפרידה הזאת הייתה נחוצה לך כדי להגיע למקום טוב יותר עבורך.

 

Published by MISHTI.CO.IL - September 7th, 11:23am - 2017-09-07T11:23:30+03:00