דברים שאת עושה שגורמים לגבר שלך להשאר איתך

מה יגרום לגבר להתאהב בך ולהחליט שאת האישה שהוא רוצה לבלות עמה את שארית חייו?

ישנן נשים המנסות את כל הטכניקות שלדעתן גורמות לגבר להתאהב, בין אם זה מתן חום ותשומת לב, פיתויים בחדר המיטות, למידת התחביבים שלו והשתתפות בהם ועוד, ובכל זאת הגבר שאיתן עדיין לא מצהיר על אהבתו, ואפילו מתרחק.

אז מה כן גורם לגברים להתאהב? 

 

קישור אהבה למחויבות

כדי להבין את דרך מחשבתו של גבר, חשוב לדעת כי עבור גברים, מחויבות היא לא אהבה ולפעמים גם ההפך. גבר יכול לחוש מחויב אלייך ולהשאר איתך למרות שהוא לא אוהב אותך. חשוב להבין שגברים מפרידים בין אהבה למחויבות, בניגוד לנשים שמתמסרות לאהבה ואז מתחייבות. ישנם אף גברים שיכולים להישאר עם אישה במשך כל החיים למרות שהם כבר לא אוהבים אותה וזאת רק בשל רגשות המחויבות אליה.

z1_0.jpg©vixendaily

 

כשהם מרגישים מאושרים

גבר יכול להמשך לאישה בצורה יוצאת דופן ולבלות אתה זמן איכות, אך עדיין לא להרגיש מאושר. גברים חייבים לחוש אושר אמיתי לפני שהם מתאהבים. כשהם לא מאושרים, הם תמיד ירגישו כאילו משהו בקשר עם האישה לא ממש מסתדר.

 

כשהם מתגברים על הפחד ממחויבות

רבים הגברים שמפחדים ממחויבות דבר שגורם להם להימנע מלהתאהב באישה שהם נמצאים אתה בקשר רומנטי. עם זאת, ברגע שמערכת היחסים מאוזנת ונמשכת זמן רב, יכול להיות שהגבר יפתח רגשות חזקים ויחוש אהבה.

 

כשהם חשים נתינה ושיתוף

גברים נוטים  להתאהב כאשר הם נמצאים במערכת יחסים שכוללת נתינה ושיתוף. מבחינתם, הם רוצים להיות מסוגלים לשתף ובד בבד להשקיע במערכת היחסים. יחסים מלאי שיתוף מובילים למערכת יחסים מבוססת ויציבה יותר.

 

 כשמערכת היחסים מתנהלת כעבודת צוות

כמעט כל הגברים רוצים למצוא את האדם הנכון שעימו הם יחלקו את החיים. הם רוצים להרגיש שיש מישהי שהולכת איתם באותה הדרך והם ממש מתנהגים כמו צוות. הידיעה כי יש מישהי לצידם מעוררת אצל גברים רגשות רבים ביניהם חיבה ומתפתחת בהמשך לאהבה.

 

כשהם מנהלים יחסים ללא כפייה

כאשר גברים מרגישים שהיחסים נכפים עליהם ( נדנודים בטלפון, תלותיות, והאחיזות במשהו שאינו קיים) הם מתחילים לייצר רגשות דחייה נגד האישה שאיתם והם מרגישים הכל (!) חוץ מאהבה.

z2_0.jpg©vixendaily

 

כשלא משתמשים בהם

גברים אוהבים נשים שרוצות להיות איתם ללא קשר לאינטרסים. גברים רוצים לדעת שהאישה שנמצאת איתם  בשל הסיבות הנכונות ולא עקב חיפוש חומרי שהגברים יכולים לתת להן.

 

כשהם מרגישים תשוקה

תשוקה היא אחד התמריצים החזקים לאהבה אצל גברים. כשיש לגברים יחסים מלאי תשוקה, הם מתמסרים, מתאהבים ובונים בהמשך גם מערכת יחסים מלאה ויציבה.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00