המדריך לרווקה הטרייה- כל הדברים שאת חייבת לעשות עם כניסתך לשוק

נפרדת מהחבר כדי שתוכלי למצוא מישהו טוב יותר? ברוכה הבאה לעולם הרווקות! עולם הרווקות מלא בהזדמנויות מרגשות והכרויות מפתיעות.

אבל רגע לפני שאת יוצאת כדי לעשות עיניים לכל הגברים החמודים שממתינים לך בחוץ, חשוב שתבצעי כמה פעולות חשובות!

 

"אנפרנדי" את האקס שלך מהרשתות החברתיות – נפרדתם? יופי. את כעת לא צריכה לדעת מה הוא עושה, עם מי הוא היה, מה מצב הסטטוס שלו, ואיפה הוא מתכוון לבלות היום בלילה. התעסקות בעמוד של האקס שלך וקבלת עדכונים על חייו: רק תפגע בך. ולכן מומלץ למחוק. למחוק. ולמחוק.

r1.gif©women

 

פלרטטי עד חורמה – פלירטוט היא תרפיה מעולה לפרודה הטרייה. את כעת חופשיה ואת יכולה לשלח את כל המילים המפלרטטות שתמיד רצית לאוויר. פלרטטי עם הברמן, עם המוכר בחנות המכולת, עם נהג המונית ואפילו עם המדריכה לפילטיס. את לא חייבת ליישם שום דבר, אבל את צריכה להבין כמה קסם אישי ואנרגיה חושנית יש לך.

r2.gif©women

 

השתחררי – זהו את לבד, וכעת יש לך הרבה זמן עם עצמך. אז מה את יכולה לעשות? פשוט להשתחרר. אכלי גלידה ענקית מול הטלוויזיה ואל תרוצי לנקות שהיא נמרחת על החולצה. שימי שירים של מדונה בפול ווליום ודמייני שאת היא, שחררי את שיערך מכבלי הפן שתמיד דאגת שיהיה שבן הזוג היה אתך, והתפני לתחביבים האהובים עלייך. אל תשכחי לפנק את עצמכם בקניית פריטים שאת אוהבת, ובארוחת ערב מדהימה שאותה את ממש לא צריכה לחלוק.

r3.gif©women

 

גלי את עצמך מחדש – את לא חייבת לצאת מיד אל סצנת הדייטינג וההכרויות. כעת שאת לבד, זה זמן להפגש עם חברים שמזמן לא נפגשת איתם, לבלות זמן איכות עם המשפחה, לצאת לטייל לבד, וליהנות מזמן עם עצמך: מה שיעזור לך לדעת בדיוק מי את ומה את צריכה.

r4.png©women

 

הכירי את אפליקציות ההכרויות – החלטת לא להמתין? אין בעיה! הכירי את אפליקציות ההכרות הפופולריות כגון: אוקיי קיופד, טינדר, במבל ועוד- השתמשי בהן.

r5.gif©women

 

אל תרחמי על עצמך –  אל תרגישי רע עם עצמך לאחר הפרידה. להיות רווקה יכולה להיות חוויה נהדרת שאת נמצאת בה עד שתמצאי את האחד. ישנם אנשים שנמצאים במערכת יחסים מחייבת שהיו רוצים להתחלף איתך. לכן,שמחי בחלקך, אל תהיי נואשת ותיראי איך החיים מזמנים עבורך בדיוק את מי שאת רוצה וצריכה.

r6.gif©women

 

ואם את כבר רווקה אז הנה לך כמה סיבות  שיגרמו לך לרצות להשאר רווקה:

Published by MISHTI.CO.IL - September 4th, 3:52pm - 2017-09-04T15:52:51+03:00