איך להיות בזוגיות ולא לאבד את החברים שלך

מערכת יחסים היא דבר מלהיב. כשהיא חדשה היא מרגשת ומעצימה, אבל יש לה נטייה להשתלט על כל חלקה טובה.

הזוגיות תופסת את הזמן הפרטי שלנו ובנוסף מתערבת ב"טקסט" שלנו מול החברים שלנו כאשר אנחנו משתפים אותם שוב ושוב בחוויות מהזוגיות החדשה והמדליקה שלנו במשפטים כמו : "הערב אין לי זמן אנחנו יוצאים לסרט…" או "כבר סיפרתי לך מה חבר שלי ואני עשינו אתמול?".

חברות היא דבר חשוב אבל היא חייבת להיות דו-כיוונית. הדבר האחרון שתרצו להיות הוא מהזוגות האלו שמתעלמים מהחברות והחברים שלהם כל הזמן ולחזור ולחדש את הקשרים עם  אחרי שנפרדים. כשיש לכם בני זוג, אל תשימו את החברים שלכם בצד. נסו לאזן את חיי החברה שלכם בבית הספר, באוניברסיטה, בעבודה, וכו'.

אז איך אפשר לנהל את מערכות היחסים שלנו בצורה טובה בלי לאבד את החברים? הנה כמה עצות איך לא לתת ל"אנחנו" להשתלט על "אני".

 

via GIPHY

 

נסו לבלות קצת זמן בנפרד

אתן מאוהבות ולא יכולות להיפרד מבן הזוג.כדאי להתעלות על הקושי כי זמן בנפרד הוא דבר בריא. אם כל כמה ימים תבלו יום אחד בנפרד, זה יעשה רק טוב! זה יתן לך אפשרות להעריך את הזוגיות ואותך.

 

עשי מקום לאחרים וצאו בקבוצה

זה יאפשר לכם לבלות זמן משותף עם חברים שלכם. אפשר לצרף זוג נוסף לדייט וגם חברים שאינם נמצאים בזוגיות. אתן לא חייבות לשבת ליד בן הזוג, גוונו קצת וכך תוכלו לשוחח עם חברים שיוצא לכן פחות להתראות איתם, ולהשלים איתם פערים. מפגשים מסוג זה יכולים לחלוטין לשנות את הדינמיקה ולאפשר לך לראות צד שונה בבן הזוג  ולהכיר אותו אף יותר.

 

זמן איכות עם חברים

חזרי אחרי: "בילוי עם החברים שלי הוא דבר ח-ש-ו-ב"  אפילו  לפעמים יותר מאשר מערכת היחסים הזוגית שלך!.  אם בורכת בחברים נפלאים למה לא לבלות איתם? בילוי עם חברים, בלי נוכחותו של בן הזוג לפחות פעם בשבוע, תאפשר לך זמן איכות שלא תוכלי לקבל בבילוי משותף עם בן הזוג.

 

מערכות יחסים זוגיות הן דבר נפלא! בן הזוג מסוגל להוציא ממך מה שאף אחד אחד לא יכול, אבל זכרי, הזמן שאת מקדישה לחברים האחרים שלך חשוב לא פחות מזה שאותו את מקדישה לבן הזוג, אז אל תשכחי את עצמך בתוך הקשר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00