ככה גברים בוחרים את האישה שאיתה הם רוצים להתחתן

המחשבה לבלות "לנצח" עם מישהו היא מחשבה שלעיתים כמעט בלתי נתפסת, וזאת משום שאנחנו אף פעם לא יודעים לאן ייקחו אותנו החיים והאם החיים שלנו יהיו טובים ומוצלחים או להפך.

בשל חוסר הוודאות, חשוב לבחור בן או בת זוג בצורה בררנית ביותר, וזאת משום שבני זוג טובים יכולים להשפיע עליכם גם בטוב וגם ברע.
בסקר שנעשה לאחרונה בקרב גברים בארצות הברית, התגלה כי ישנם שיקולים שונים והכרחיים המשפיעים על גברים בבחירת האישה שהם רוצים לחיות עמה הכוללים תכונות אופי וגם יכולות.  

אז ככה גברים בוחרים את האישה שעמה הם רוצים להתחתן:

 

תמיכה

גברים שנזקקו לסיוע רפואי או היו במצבים בריאותיים קשים בחייהם,  שמו את הדגש על תמיכה. רבים מהם סיפרו כי אישה תומכת חשובה מאד עבורם ובעיקר כאלו שנמצאות שם בשבילם, מעודדות ומשפרות את מצב הרוח.

 

התחשבות

גברים מחפשים נשים מתחשבות. לדוגמא שלא ייבשו אותם בהמתנות ארוכות בחנות הבגדים, שלא יטרטרו אותם ממקום למקום ללא סיבה אבל כן ינהגו בצורה נחמדה וקשובה לצרכים שלהם.

 

שיחה קולחת

גברים מחפשים באישה את השיחה המעניינת והקולחת. גבר שיפתח בשיחה עם בחורה על הבר שתמשך לתוך השעות הקטנות של הלילה, או שיקבע עמה רק לכוס קפה ויבלה עמה שעות ארוכות בשיחה, יבין כי לו ולאישה שמולו יש תחומי עניין רבים ומשותפים ויש במה להשקיע.

אושר

אותם גברים שנסקרו, הסבירו כי הם מחפשים נשים שמביאות לסביבה שלהם אושר. נשים שיודעות לבצע מחוות קטנות, פעולות מרגשות ולהרים את המורל בכל מקום: הן כאלה שגברים ירצו לבסס איתן קשר.

 

טבעיות

בין הגברים שנשאלו אודות התכונות המובילות בחיפוש אחר אשת חייהם, התגלה כי אישה נהדרת מבחינתם היא כזאת שנותנת להם פשוט להיות הם עצמם.

הרמוניה עם הסביבה

גברים נוטים לבחור אישה שתהיה הרמונית עם הסביבה שלהם. הם רוצים את האחת שתסתדר עם החברים שלהם, תוכל לשתות איתם דרינק בבר, לשחק איתם משחקי וידאו, ולצאת איתם לטיולים.

 

בטחון

נשים בטוחות גם בעצמן וגם בעתיד הן כאלו שמשרות אווירה רגועה לגברים. אישה שיודעת שיהיה בסדר, או כזאת שמבטיחה לגבר שהיא איתו  ושניתן להתגבר על הכל, היא כזאת שאפשר לבטוח בה ולתכנן איתה עתיד.

 

חוש הומור

חוש הומור היא תכונה נהדרת בעיני גברים. הם אוהבים אישה שנונה שיכולה להתבדח.

כישורי בישול

קצת מיושן אבל הכרחי בעיני כמה גברים שהשתתפו בסקר. הגברים אמרו כי הם מחפשים אחר אישה שתדאג להם ותכין להם אוכל בריא. ואם היא לא יודעת לבשל, לפחות שתדע לבחור מסעדות טובות, או להזמין טייק אווי מושלם!

 

זרימה

גברים מחפשים נשים זורמות ולא במובן של 'זורמות במיטה', אלא נשים שיכולות לזרום עם סיטואציות מפתיעות כמו נחיתה של ההורים שלהם ללא הודעה, או שינוי בתוכניות או בפעילות המתוכננת. זרימה היא תכונה נפלאה לחיים גם לגבר וגם לאישה.

עניין

גברים מספרים כי הם נמנעו ממחויבות במשך שנים משום שהם פחדו להשתעמם, אך ברגע שמצאו אישה מרתקת ומעניינת, הם החליטו למסד את הקשר ולהתחתן.

חביבות

נשים חביבות הן כאלו שמוצאות חן בעיני הגבר שרוצה להיות עמן וגם על ידי משפחתו וחבריו. הן לא צריכות להיות החברות הכי טובות של אימא שלו ולצאת איתה לכוס קפה בכל שבוע, והן לא חייבות ל'הסתחבק' עד אין סוף עם החבר הכי טוב. מספיק שהן יהיו כאלו שנראות חביבות בעיני הסביבה ולא יכנסו לריבים ויפזרו עקיצות.

ללא משחקים

גברים, תאמינו או לא, ממש כמו נשים, רוצים קשר פשוט וטוב. הם לא מחפשים את הנשים שמשחקות אותה 'קשות להשגה', או כאלו שמעכבות כל דבר והולכות לפי חוקי הדייטים. הם מחפשים אישה טבעית, שלא משחקת משחקי כוח וכזאת שמנהלת עמם מערכת יחסים פתוחה וכנה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 30th, 6:47pm - 2020-07-30T18:47:27+03:00