למה כדאי לך לצאת עם גבר מזוקן? (על פי מחקרים)

בנות תודו, שכבר זמן מה בכל פינה שלא נביט נוכל למצוא גברים עם זקנים. קצרים, ארוכים, מסוגננים. זה הפך להיות מודרני ופופולרי, אבל אפילו מדענים טוענים, כי יש לאופנה הזאת צד חיובי מלבד אותה משיכה חייתית :). אתן בטח שואלות את עצמכן במה מדובר (ובודקות כמה זמן ייקח לחבר שלכן לגדל אחד) ובכן, מסתבר שחלק גדול מהנשים לא אוהבות את בן הזוג שלהן גברי או נשי מדי והזקן מאפשר לפנים לטשטש את הגבול של קו הפנים ובנוסף מוסיף אלמנט של בגרות - תכונה שתמיד משפרת את מערכת היחסים הזוגית ומערכות יחסים בכלל.

 

via GIPHY

 

ישנם מחקרים שמצאו כי למרות שיש נשים רבות שמעדיפות גבר מגולח שמשדר היגיינה גבוהה, אצל נשים אחרות  הזקן יוצר תחושה של סטטוס חברתי גבוה יותר ואף יכולת להתחייב. מחקרים אחרים מחזקים את התחושה המקשרת בין יחסים טובים לבין זקן - נשים ייחסו לגברים עם זקן תכונות כגון אבהות טובה וחזקה, יכולת להגן על ילדיהם, בריאות טובה יותר וכו'.

מחקר של הדיילי סטאר למשל, שבו השתתפו למעלה מ-8,500 נשים, הראה כי מי שנבחרו כפוטנציאל לקשר ארוך טווח היו הגברים בעלי הזקן עבות (זקן צפוף מאוד). על פי השערות, מאחר שזקנים מצביעים על פוריות טובה וכתוצאה מכך על יכולת הישרדות גבוהה.

אז איזה זקן כדאי לגדל ובאיזה אורך לשמור עליו?

לפי אותם מחקרים, התשובה תלויה באופן הקשר אותו האישה מחפשת. באופן כללי, נשים אמרו כי הגבר הסקסי ביותר הוא אותו אחד בעל זיפי זקן שלא קוצצו. אחריו נבחר גבר עם זיפים קצרים ומוקפדים יותר ובתחתית הרשימה גבר שצימח זקן עבות. עם זאת, נשים שחיפשו רומן קצר מועד העדיפו זיפים. מולן, היו אלו שחיפשו אהבה ופוטנציאל לזוגיות ומשפחה אשר בחרו בגברים המזוקנים היטב. אותם גברים אשר מוכנים להתחייב הם אלה שהתגלחו פחות.

אז קדימה בנות, לכו לגלח רגליים, עכשיו יישארו בארון שבחדר האמבטיה המון סכיני גילוח חדשים ומצוחצחים:)

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00