מהי מידת החושניות שלך בהתאם למזל שלך

אולי אתם לא ממש מקשרים בין הורוסקופ לחדר המיטות וזה בסדר. אבל אם תשימו טוב לב תבינו כי ישנו קשר ישיר בין אסטרולוגיה להתאמה שלכם במיטה.

אז מה מידת החושניות שלכם בהתאם למזל שלכם ומי הפרטנרים האידאלים שלכם לאהבה? הכל בהמשך:

 

טלה – 21 במרץ עד ה 19 באפריל

בני מזל טלה הם אסרטיביים מאד בחדר השינה. לטלאים אין זמן לשחק במשחקים רגשיים, וזאת כי הסיפוק המיני שלהם צריך לבוא במהירות. מה שמדליק את בני מזל טלה במיטה הוא עיסוי ראש ומשחקים בשיער, מה שהופך אותם לחושניים במיוחד. טלאים ייהנו  במיטה עם בני מזל אריה, מאזניים תאומים ועקרב.

c1.jpg

 

שור – 20 באפריל עד ה 20 במאי

בני מזל שור הם חושניים באופן מפתיע.  שהמפגשים המיניים שלהם נעשים תוך גישוש מהיר. בני המזל יחפשו את השותף הנכון ליחסים, כאשר הם צריכים את האווירה הנכונה, הרוגע הנפשי, המגע המדויק, הריח והצלילים הנכונים. הכל כדי שהם יתחילו ליהנות מחיי המין שלהם. בני מזל שור ייהנו במיטה עם מזלות עקרב, סרטן, בתולה, ומזל גדי.

c2.jpg

 

תאומים – 21 במאי עד ה 21 ביוני

בני מזל תאומים הם פלרטטנים שאינם בוחלים בשום דבר בכל הנוגע לחדר המיטות. הם לא ביישנים, הם מומחים במיטה ובמשחקים, אבל הם חייבים להיות קרובים לאדם שאיתו הם נמצאים במיטה. בני מזל תאומים יסתדרו עם אנשים שרוצים להתנסות בדברים חדשים, כאשר המזלות שמתאימים להם הם טלה, תאומים, קשת וגדי.
c3.jpg

 

סרטן - 22 ביוני עד 22 ביולי

לבני מזל סרטן, החוויה חשובה יותר מהאקט עצמו. בני מזל זה זקוקים לרגשות, אהבה ונוחות. כשהם מוצאים זאת, הם מאד יצירתיים והופכים את החוויה המינית למהנה במיוחד. מי שיכול ליהנות איתם הם בני מזל שור, אריה, מזל גדי, ומזל דגים.

c4.jpg

 

אריה – 23 ליולי עד ה 22 לאוגוסט

האריות הינם בעלי אישיות כובשות ותוססות להפליא בחדר השינה וגם מחוצה לו. בני מזל אריה זקוקים לבן זוג מיומן במיטה, והם עקביים בהחלטות שלהם בבחירת השותפים המיניים. בני המזל ידועים בקסם שלהם כאשר הם משתמשים בפיתוי ומשחק מקדים. יש להם שלל תכונות שהופכות את הלילה איתם לסוער במיוחד. מי שמתאים לאריות הם בני מזל עקרב, טלה, וקשת.  

c5.jpg

 

בתולה – 22 לאוגוסט עד ה 22 לספטמבר

ישנה תפיסה מוטעית שבני מזל בתולה צנועים בכל הנוגע למין. אך מה שאנשים לא ממש יודעים הוא שבני המזל חושניים להפליא, הם אוהבים עיסויים, לענג את השני וליצור מהאקט חוויה מעוררת חושים. בני מזל בתולה יסתדרו נהדר במיטה על מזל שור, מאזניים, דגים וגדי.

c6.jpg

 

מאזניים 22 לספטמבר עד 23 לאוקטובר

בני מזל מאזניים צריכים קצת מאמץ כדי להיכנס לאווירה. הם יתחילו באקט רק לאחר פלירטוט הגון, גירוי מנטלי ומשחק מקדים מילולי. מין למאזניים הוא יותר מאשר מעשים והם דורשים סביבה מינית כדי לעורר את עצמם. בני המזל ייהנו במיוחד על בני מזל טלה, מזל תאומים, אריה, קשת.

c7.jpg

 

עקרב – 23 לאוקטובר עד ה 21 לנובמבר

בני מזל עקרב יודעים להיות נלהבים ומיניים. כדי להיות כאלה הם זקוקים לשותפים שיהיו בעלי רצון ויכולת להפיק מהם את המיטב במיטה. עקרבים אוהבים דרמה והתרגשות, משחק תפקידים ורגשות עזים. מי שיטולטל מהחוויות המיניות איתם בכיף יכולים להיות בני מזל שור, אריה, עקרב ודגים.

c9.jpg

 

קשת - 20 לנובמבר עד 21 לדצמבר

הקשתים צריכים ספונטניות בחיי המין שלהם, בין אם מדובר במין מזדמן או בין אם במערכת יחסים ארוכת טווח. הקשתים קשובים לצרכים של אחרים, אבל הם יכולים להשתעמם בקלות ולכן הם צריכים שותף טוב ומקורי במיטה. מי שיוכל להתמודד עם האתגר הם בני מזל אריה, טלה, מזל תאומים, ודלי.

cc10.jpg

 

גדי – 20 לדצמבר עד ה 19 לינואר

בני מזל גדי הם מיניים מאד וגם חושניים להפליא. הם אוהבים להיות המחזרים והם עושים זאת ללא הצגות פומביות של חיבה. את בני מזל גדי לא לוקח הרבה כדי להפעיל. כאשר הם נכנסים לאקט המיני, בני הזוג חייבים להיות בכושר בשל החוויה הספורטיבית שממתינה להם. מי שצריכים להתחיל ולעשות מתיחות הם בני סרטן, שור, מזל גדי, ובתולה שיהיו שותפים מעולים של הגדי במיטה.

cc11.jpg

 

דלי  - ינואר 20 עד פברואר 18

לדלי אין מיניות עצומה אבל הם נלהבים מאד לאחר שמכירים אותם טוב יותר. הם צריכים שותף ששווה להם ברמה הנפשית, והם בעלי דמיון ויצירתיות. בני מזל דלי אסרטיביים במיטה ולא אוהבים להיות כנועים. מי שמתאים להם לחוויה הם בני מזל תאומים, מזל דלי, מזל קשת, ומזל בתולה.

cc12.jpg

 

דגים - פברואר 19 עד 20 למרץ

בני מזל דגים הם נדיבים וממוקדים יותר בהנאה של בן זוגם. הם יודעים למשוך בני זוג והם חושניים ומצחיקים במיטה. בני המזל מעריכים מחוות רומנטיות וטכניקות מגוונות בין הסדינים. מי שייהנה מכל הטוב הזה הם בני מזל עקרב, סרטן, מזל בתולה ומאזניים.

cc13.jpg

Published by MISHTI.CO.IL - August 3rd, 12:18pm - 2020-08-03T12:18:04+03:00