מהי התכונה הנשית שגברים מעריכים מאוד ולמה?

גברים נוטים להעריך ולהעריץ נשים עצמאיות, כאשר אישה שאינה עצמאית עלולה להיתפס על ידי גברים כחלשה ונזקקת.

אישה עצמאית היא כזאת שקל לה יותר בחיים. היא לא מפחדת לשבת לבד על הבר ולשתות להנאתה את המשקה שהיא אוהבת, היא בוחרת בחירות קריירה נועזות, היא יכולה לצאת לבד לטיול בחו"ל, ועושה כמעט הכל (!) לבד וללא עזרת הזולת.

אז מדוע גברים תמיד יעדיפו אישה עצמאית?

 

via GIPHY

 

אישה עצמאית לא תלותית

תלותיות היא תכונה שיכולה להרחיק גברים. כאשר את תלותית את נצמדת לגבר שאתך קצת יותר מידי, את לא פועלת לבד ובטח שלא לוקחת החלטות הרות גורל. גברים אוהבים אישה שיש לה חיים משלה, שיכולה להתמודד כמעט עם הכל, ולא צריכה גבר שינחה אותה ויחזיק לה את היד בכל צעד ושעל.

 

העתיד שלה זוהר

נשים עצמאיות יודעות מה הן רוצות: בחירות הקריירה שלהן נועזות יותר, הן מציבות מטרה וכובשות אותה, ולכן העתיד שלהן בדרך כלל זוהר. אישה עצמאית תדע להכין מלימון לימונדה, ולהתמודד עם כל קושי ובעיה בהצלחה רבה.

 

היא יודעת להחליט החלטות

גברים לא תמיד אוהבים שרק הם אלה שמחליטים את ההחלטות במערכת היחסים. כאשר הם בקשר עם אישה תלותיות ולא עצמאית, הם אלה שתמיד יחליטו מה עושים ולאן הולכים. אישה עצמאית לעומת זאת, תוסיף הרבה משלה למערכת היחסים וזאת באמצעות קבלת החלטות עצמאיות שתורמות לעניין בקשר.

 

אישה עצמאית יודעת מה היא רוצה

גברים מעריכים נשים שיודעות מה הן רוצות. אישה כזאת יודעת מתי היא צריכה זמן לבד, היא תדע כיצד ואיך היא אוהבת שהסביבה שלה נראית, איפה היא רוצה לבלות, והיכן היא ממש לא רוצה להיות! גברים אוהבים נשים החלטיות ובטוחות בעצמן.

 

היא לא תפחד לומר מה שעל ליבה

אישה שמעצימה את עצמה תדע לומר את שעל ליבה בצורה אסרטיבית. גברים אוהבים ישירות, ולכן עצמאות היא תכונה שמושכת בהחלט באישה.

 

אישה עצמאית תדע להמשיך הלאה

מערכת היחסים אינה נכונה או שלא מתאימה? אישה החלטית וצלולה תדע לסיים אותו. נשים שאינן עצמאיות עלולות להשארת שנים במערכת יחסים שלא מתאימה להן, או לגבר שאיתן רק בשל פחד או תלות. לעומת זאת, גברים יוקירו תודה לאישה שתשחרר אותם ואת עצמה מקשר שאינו זורם או לא בריא.

 

להיות עצמאית זה לא תמיד קל, אבל אם תאמיני בעצמך, תשתתפי בסדנאות להעצמה נשית, תעבדי על חיזוק הביטחון העצמי שלך, ותציבי לך מטרות – תוכלי לעלות על דרך המלך, ולהיות אישה חזקה וחיונית.

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 3rd, 12:20pm - 2020-08-03T12:20:12+03:00