מה גברים באמת חושבים כשהם מסתכלים על הגוף שלכן ( לא מה שחשבתן)

אנו הנשים בדרך כלל חושבות שגברים בוחנים את הגוף שלנו, תוך שהם מחפשים בו פגמים, ונרתעים אם אנחנו לא גבוהות, חטובות ורזות.

אבל אם תעמיקו, תבינו שלגברים ישנם מחשבות אחרות שהם מסתכלים על הגוף שלכן, וזה ממש לא כולל את הכרס הקטנה שגידלתן, או את הסנטר שאתן בטוחות שהוא כפול.

אז על מה הם חושבים?

 

via GIPHY

 

הם שמים לב למידת הנשיות שלך

גברים אוהבים מאד נשיות. גוף רזה מידי או כחוש, לא תמיד נחשב העדפתם של הגברים, ולכן הם בודקים את קימורי הגוף שלך ואת כל האזורים שהם יוכלו לתפוס ברגע אינטימי.

 

בודקים את הדרך שבה את הולכת

גברים אוהבים שנשים הולכות גאות וזקופות, תוך שגב כפוף, ויציבה לא נכונה יכולים להעיד על בטחון עצמי נמוך. שגבר בוחן אותך הוא שם לב לכך שאת יציבה ונוח לך בגופך.

 

הם בוחנים את מידת הטיפוח של גופך ופנייך

גברים אוהבים נשים בעלות גוף מטופח. כשגברים מתרשמים מטיפוח, הם לאו דווקא מחפשים את העקבים הגבוהים או את הביגוד החושפני. הם מחפשים גוף נקי, מטופח, שיער נעים למגע ועור זוהר.

 

הדרך שבה את מרגישה נוח עם גופך

אם את מרגישה נוח בגוף שלך, גברים יחשבו עליך רק דברים טובים. אל תסתירי את גופך בחוף הים, אל תעמיסי על עצמך לבוש בצבעים כהים או בבדים גדולים מידי. קבלי את עצמך כמו שאת, וגם הגבר יקבל אותך ויאהב אותך בכל מידה ובכל משקל.  

 

הם מרגישים שיש לך אהבה עצמית

גברים מרגישים מאושרים עם אישה שאוהבת את גופה ומראה זאת. כשאת מכפישה את עצמך ואת גופך, הדבר הופך בסופו של דבר למעיק בעיני הגבר וגם לא ממש תורם לביטחון העצמי שלך. אז זה לא משנה אם את מידה 36 או 46, אם את אוהבת את גופך - גברים יאהבו אותו גם.

Published by MISHTI.CO.IL - August 30th, 2:33pm - 2017-08-30T14:33:51+03:00