מה גברים באמת חושבים על נשים שמתחילות איתם

יוזמה של אישה שמתחילה עם גבר, היא בעיני רבים מהגברים יוזמה מבורכת. בניגוד לדעה הרווחת שגברים הם אלה שצריכים להתחיל עם נשים – מסתבר שגברים מאד אוהבים שאישה מתחילה איתם, וזאת כי 'מוב' נשי הופך את מסע החיזור לנעים יותר, וגם לכיפי יותר.

אז מה גברים באמת חושבים על נשים שמתחילות איתם?

 

via GIPHY

 

שהן נועזות

גברים אוהבים נשים נועזות. כשאת ניגשת לגבר ומתחילה אתו בצורה מקורית או מצחיקה, את נחשבת בעיניו כנועזת וככזאת שהוא רוצה להתחיל להתראות עמה, כדי להבין איזה תכונות נוספות את טומנת בתוכך.

 

שהביטחון העצמי שלהן גבוה

נשים שמתחילות עם גברים מצטיירות בעיני הגברים כנשים שהביטחון העצמי שלהן גבוה. וזה נכון, אישה שניגשת לגבר או יוזמת עמו שיחה, היא כזאת שבטוחה בעצמה ובצעדיה.

 

כי הן עצמאיות

אישה שמתחילה עם גבר מיוזמתה, אינה צריכה אישור חברתי או אישור של הסובבים אותה. היא פשוט הולכת על מה שהיא רוצה, ובגדול. גברים אוהבים נשים עצמאיות, ובעיקר כאלה שנוקטות פעולות הכרחיות.  

 

שחסכת להם מרדף מייגע

גברים שנשאלו לגבי נשים שמתחילות איתם, סיפרו כי הם מרגישים שאישה שעושה צעד, חסכה להם מרדף מייגע. לעיתים גברים עייפים מלהתחיל עם נשים, והם רוצים שגם נשים יתחילו איתם ובכך ישימו סוף למרדף המייגע.

 

הם מוקירים להן תודה

גברים מעריכים נשים שמתחילות איתם. לגברים לא תמיד קל להזמין בחורה לדייט, לקחת מספר טלפון, או לעבור את סוללת החברות שזורקות אליהם בדרך אלייך חיצים של זעם מהול בחשד. לכן אם את מתחילה עם גבר שנראה שבעניין שלך, את מבחינתו ראויה להערכה.

 

שהן אמתיות

גברים אוהבים נשים שמתחילות איתם כי הם מרגישים שהן אמתיות יותר. נשים שמתחילות עם גברים, לא משחקות משחקים והן מראות לגבר מה הן רוצות יישר מההתחלה.

 

כי טוב שהן קיימות

אפליקציות לסטוצים? הכרויות ברשת החברתית? שיחות וירטואליות? כל אלה גורמות לרבים מהגברים מפח נפש ורצון לחזור לימים שבו גבר ואישה היו נפגשים במבט ונדלקים. אישה שניגשת לגבר, מפלרטטת אתו, ועושה זאת פנים מול פנים: מזכירה לגברים כמה פשוט וקל הוא החיזור. לכן גברים חושבים על נשים שמתחילות איתם, שטוב שהן קיימות!

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00