אז מה גברים באמת אוהבים במיטה?

מה גברים באמת רוצים במיטה? האם הם רוצים את אותן התנוחות הנוחות והקבועות? או שהם רוצים גיוון והפתעות?

לעיתים, כאשר נמצאים בקשר זוגי קבוע, ישנה נטייה לחזור על אותם ההרגלים והמעשים - בעיקר בזמן קיום יחסי מין. לכן מומלץ לדעת מה יהפוך את הגבר שלך למסופק יותר ומאושר כשהוא אתך במיטה.

 

via GIPHY

 

גיוון

יחסי מין בתנוחה קבועה הם כמו צפייה בסרט רומנטי: הוא נחמד ונוח אבל אין בו הפתעות מרגשות או מתח מסמר שיער. כדי לא לשעמם, להשתעמם או להיות צפויה, גווני בתנוחות חדשות, הכניסי צעצועי מין למיטה, שחקי במשחקי שליטה, ונסי להבין איפה עוד את יכולה לגוון בחיי המין. בכך תוכלו שניכם להעצים את העונג המיני שלכם.

 

פינוק

גם גברים רוצים שיפנקו אותם, ולא כולם רוצים שישתמשו בהם ככלי לעינוג עצמי. עיסוי כיפי, ליטופים בכל הגוף, צמרמורות בגב, ליטופים במעט השיער שנשאר על הראש, ועוד: כולן מחוות מפנקות שהופכות אתכם לקרובים יותר.

 

לבוש סקסי

נכון, זה מעצבן. חוטיני זה ממש לא דבר נוח ואת מרגישה ב'וואג'י' אינסופי שאת לובשת אותו, וחזיית פוש אפ מלאת תחרה מגרדת, יכולה לגרום לך להתחרט על היום שנולדת. אבל עם כל הקושי והכעס, כדאי פעם בכמה זמן להזכיר לגבר שאתך שגם את יכולה להיות חושנית, ממש כמו הבחורות בסרטים שהוא צופה בהם במחשב בסתר וחושב שאת לא יודעת עליהם.

 

פרגון

גברים רוצים לדעת שהם טובים במה שהם עושים, לכן חשוב לפרגן להם. את יכולה לפרגן לו בכמה מילים מחמיאות על ביצועים בזמן האקט המיני או אחריו. בכך הוא יוכל להרגיש בטוח בעצמו יותר, ולצבור בטחון במיטה.

 

יוזמה

גברים אוהבים שאת יוזמת, הם רוצים להרגיש שרוצים אותם ושהם נחשקים (אפילו כשהם שוב צופים בסרט אקשן זול שעל גופייתם פירורי במבה). כדי ליזום, הפתיעי אותו בסקס מזדמן, בסטוץ צהריים, או באקט לילי חפוז, ותראי כיצד הגבר שאתך הופך חיוני יותר ומאושר.

 

הפתעות

הפתעות בחיי המין יכולות להיות מדליקות. יחסי מין במקום אסור, התגפפות במי הבריכה, מין חפוז בשירותי המועדון ועוד, כולם מחיים את הקשר שלכם והופכים אותו ללוהט יותר.

 

נוכחות

בכל הנוגע ליחסי מין הנוכחות היא חובה. אם את נודדת במחשבות בזמן קיום יחסים, הגבר שאתך ישים לב לזה, מה שלא יעזור יותר מידי לחיזוק האינטימיות או האקט המיני שבינכם. אם את לא בעניין פשוט אמרי לו זאת. אבל אם את רוצה יחסי מין לוהטים חשוב שתהיה נוכחת בהם עם כל כולך.

 

אז זה הזמן, לגוון, להפתיע, לשחק יחד ולראות כיצד חיי המין שלכם הופכים לוהטים גם אחרי מערכת יחסים ארוכת שנים!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00