מתי תדעי שאת יכולה כבר לשכב איתו?

רבות התאוריות בכל הנוגע לזמן שבו כדאי לשכב עם בחור שאת יוצאת אתו. יש כאלה שאומרות כי צריך להמתין לפחות ל 3 פגישות, יש כאלה שאומרות כי רק לאחר חודש ימים כדאי לעשות זאת, ויש כאלה שאומרות שאפשר להתנפל אחד על השני כבר בפגישה הראשונה.

אבל כדי לדעת באמת מתי הגיע הזמן לבצע את זממך בבחור - את צריכה לשכוח מהחוקים ומהתיאוריות השונות, ולשים לב למה שבאמת קורה במערכת היחסים שלכם.  

אז אך תוכלי לדעת מתי הגיע הזמן להתחיל להחליף מיצי גוף? כמה סימנים בהמשך.

 

כאשר יש בינכם אמון בסיסי

אמון הוא דבר שצריך לבנות, ולכן קשה לדעת מתי לתת אמון, בעיקר במערכת יחסים חדשה. אבל אם את מרגישה שאת יכולה לסמוך עליו, וכי הוא אמתי בכוונותיו אלייך: יכול להיות שאתם יכולים לקפוץ יחד למיטה.

 

שאת יודעת שיש לו רגשות אלייך

בין אם הוא כבר הצהיר על אהבתו ובין אם לאו, את יכולה לדעת מתי לגבר יש רגשות אלייך. שיחות יום יומיות למשל, יעידו על כך שהוא דואג לך ורוצה לדעת איך עבר יומך, כמו גם השקעה מצדו במערכת היחסים, בילוי זמן רב יחד ודיבור על העתיד - כולם יכולים להעיד על כך שהוא מרגיש אלייך משהו. אז זה הזמן לפחות דיבורים ויותר מעשים.  

 

שהוא מראה אכפתיות

אם הוא דואג לך, מסייע לך במצבים שאת צריכה אותו, ונמצא שם עבורך בכל מצב, זה הזמן לקחת את מערכת היחסים צעד אחד קדימה, ולראות לו שגם לך אכפת, בעיקר מהגוף שלו ומאבריו המוצנעים.

 

כשאתם מבלים יחד  כמעט כל הזמן

בילויים יחדיו יכולים להיות מגוונים ושונים. אם את שמה לב שאת מבלה את כל זמנך עם הבחור והוא מקדיש לך תשומת לב רבה, ייתכן וזה הזמן להתחיל לבלות זמן משותף מתחת לסדינים.

 

כשזה מרגיש לך נכון

את יכולה לשכב עם בחור בפעם הראשונה כי זה מרגיש לך נכון, או אחרי שנה. בסופו של דבר, אם אתם אמורים להיות ביחד, אתם תמצאו את עצמכם יחדיו גם אם תשכבו בדייט הראשון, או אם תעשו זאת לאחר שהוא כבר הכיר את כל החברים שלך וגם את המשפחה.

Published by MISHTI.CO.IL - August 29th, 4:24pm - 2017-08-29T16:24:26+03:00