כך תדעי שהגבר שלך רוצה קצת יותר גיוון במיטה

אם את נמצאת במערכת יחסים טובה, מספקת והרמונית, אבל יחסי המין נראים לעיתים קצת משעממים או רגילים - יכול להיות שאת צריכה לגוון מעט במיטה.

מערכות יחסים מחזיקות מעמד בעיקר אם האינטימיות בהן מעולה, ויחסי המין הולכים ומשתפרים ככל שבני הזוג מבלים יחדיו.

ולמרות הקרבה וההבנה, לעיתים בן הזוג שלך יכול לרצות קצת יותר מיחסי המין שלכם, גם אם את לא ממש מודעת לכך,  וזאת כי הוא אולי נבוך לבקש או אפילו מפחד להרתיע אותך בחיפוש אחר הרפתקאות בחיי המין.

ובכל זאת, ולמרות שלעיתים ממש לא בא לך להתאמץ, חשוב שתדעי מתי בן הזוג שלך רוצה לגוון, ואולי תוכלי ליישם את זה ואפילו ליהנות מזה.

אז מהם הרמזים לכך שבן הזוג רוצה קצת שינוי? הכנו לכם רשימה מגוונת:

 

via GIPHY

 

כשהוא מפתיע אותך

הפתעות במיטה שמגיעות מצדו, כמו: אביזרי מין, משחקי קשירות או תנוחות חדשות במיטה, עלולות להיות רמז עבה לכך שבן הזוג שלך רוצה קצת גיוון. נסי לזרום עמו, להיכנס לדמות ולשחק במשחקים אסורים שהופכים את החיים להרבה יותר מעניינים ומרגשים.

 

כשאת לא בדיוק יודעת מה הוא בדיוק רוצה ממך

אתם שוב בתנוחה הרגילה שאתם מכירים, ופתאום בן הזוג מנסה להוביל אותך לתנוחה אחרת לא ברורה, שהופכת אותך לסוג של עטלף פירות תלוי. במקרים כאלה התגובה הטבעית היא להסתכל עליו במבט מלא תמיהה ולגרום לו למבוכה. אבל אם תשאלי אותו מה הוא רוצה, יכול להיות שתגלו יחד תנוחה חדשה ומסעירה.

 

כאשר הוא מספר לך על חוויות מיניות של אחרים

אם את מוצאת את עצמך דנה ביוזמת בן הזוג בחיי המין של החברים שלו, ייתכן שהוא חי את חייו דרכם ודרך ההרפתקאות שלהם. נסי להבין מהי הסיבה האמתית לכך שהפכת למציצנית עקיפה בחיי המין של החברים שלכם, ונסי לעצור את זה על ידי הצצה לחדר המיטות שלך והבנה כיצד אפשר את החיים בחדר לתוססים יותר.

 

כשבן הזוג מספר לך ב"צחוק" על פנטזיות שיש לו

לכולנו יש פנטזיות מיניות. את יכולה לפנטז על יחסי מין שמתקיימים על גבי ערימות דולרים, בזמן שבן הזוג אולי מפנטז על משחקי שליטה. אם בן הזוג מתבדח אתך על נושאים כאלה, יכול להיות שהוא פשוט רומז לך בעקיפין כי הוא רוצה שתהיי המלכה שלו. (בדרך גם תחזיקי שוט ואולי תחבשי מסכה...) זכרי! בכל צחוק יש מטיפת האמת.

 

אם נראה לך שמשעמם לו בזמן יחסי המין

כאשר אנו מקיימים יחסים, יש לנו חוש מיוחד שבאמצעותו אנו יודעים אם בני הזוג שלנו בעניין או שהם חושבים על העברת טסט לאוטו,  או על סדק בתקרה שצריך לתקן. אם את שמה לב שבן הזוג שלך מעט משועמם, וכי הוא לא נראה מאד להוט בזמן האקט המיני, הגיע הזמן לנסות ולהבין כיצד אפשר לחדש.

 

אם הוא רוצה שתתנסו במין במקומות מוזרים או מסוכנים

אם לפתע הוא מנסה לדחוק אותך לתא שירותים במסעדה בעת בילוי משפחתי, או שהוא מחפש מערה בטבע שבה תוכלו להתגפף בזמן שאת תוכלי לפצוע את גבך בצורה יסודית, יכול להיות שהוא רוצה להוסיף עניין והתלהבות לקשר שלכם.

 

כשהוא פשוט אומר לך את זה

ישנם בני זוג שמרגישים נוח לספר אחד לשנייה על הפנטזיות המיניות שלהם. אם הוא מסביר לך ישירות מה הוא רוצה, נסי לבדוק אם ההצעות מתאימות גם לך, ואם כן, ספרי לו על הפנטזיות שלך ויחד תוכלו להגשים את כל חלומותיכם!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00