איך לנתק קשר עם חברה שכבר לא מתאימה לך

עם השנים אנחנו פוגשות יותר ויותר נשים שהופכות להיות חברות שלנו. בנוסף, ישנם חברות שאנו מכירות במשך השנים שעם הזמן הפכו לכאלה שאנו לא ממש משדרות איתן על אותו הגל, לכאלה שכבר לא נעים להיות במחיצתן, הן גורמות לנו יותר נזק מתועלת, מתנהגות בצורה לא חברית, או שהן פשוט – משעממות אותנו!

ולמרות זאת, לנתק קשר עם אדם שהתחבר אלינו אך שאינו מתאים לנו, יכול להיות דבר לא נעים ומביך. אבל כיצד אפשר לעשות זאת בהדרגה ועם מינימום נפגעים? כמה עצות בהמשך:

 

via GIPHY

 

התחילי לצאת ולהכיר אנשים חדשים

כדי לצאת קצת מהבילויים עם החברה שאת כבר לא רוצה לבלות עמה, חשוב שתכירי אנשים חדשים ותתחילי לצאת עמם בלעדיה. בצורה זאת הפגישות בינכן יצטמצמו ודעתך תהיה מוסחת אל החברים החדשים שפגשת. הגדלת המעגלים החברתיים שלך גם תעזור לך למצוא חברות וחברים מתאימים יותר, וגם עם הזמן תמסמס את הקשר בינכן.

 

צמצמי פגישות

לעיתים החברה שאת כבר לא רוצה בחייך אינה מודעת לרצון שלך, ולכן היא קובעת אתך פגישות ומתכננת אתך תכניות. כדאי לצמצם מפגשים ולנסות לחתוך את הקשר באופן טבעי: צייני כי את עסוקה או עמוסה במטלות ומשימות שאת ממש חייבת לבצע, ובכך תוכלי להתחיל ולצמצם מגע.

 

נסי לקצר כמה שיותר את המפגשים שלכם

כאשר אתן כבר נפגשות, חשוב לנסות לצמצם כמה שיותר את זמן המפגשים שלכם. נסי לקבוע מפגשים חטופים ולהיות עניינית בפגישות. בכך תוכלי להפוך את הפגישות לפחות אטרקטיביות עבורה.

 

נהלי עמה שיחה בוגרת

אם את רוצה להיות ישירה, (מה שמומלץ ביותר!) חשוב לנהל שיחה בוגרת עם החברה שאינה מתאימה לך, ובכך לחסוך את כל השלבים האחרים שהופכים אותך לכזאת שמתחמקת.

אם את עדיין רוצה לנסות לשמור על הקשר עם החברה, אבל יש כמה דברים באופייה או בהתנהגויות שלה שמרתיעות אותך - חשוב שתנהלי עמה שיחה בוגרת, ואולי הדברים ישתנו ותוכלו להמשיך בחברות בינכן.

עם זאת, במידה והדברים לא משתנים ואת מרגישה שהחברה הזאת ממש אינה מתאימה לך - זה הזמן להבהיר לה את הצורך בניתוק בצורה אסרטיבית ונכונה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00