מדוע כדאי לשמור על קשר עם חברות ילדות

עם השנים אנחנו הולכות ומתבגרות, מתעניינות בתחומים שונים ופוגשות אנשים חדשים. במקרים כאלה, אנחנו עלולות להתחיל ולאבד קשר עם אנשים מהעבר, שחלקם טוב שחלפו בחיינו וכעת הם רחוקים.

עם זאת, חלק מאותם אנשים שאנו מאבדות בדרך הן אותן חברות ילדות שנמצאות ומלוות אותנו מהגן, מהתיכון, ואפילו מתקופת הצבא.

חברת ילדות היא כזאת שתמיד הייתה צמודה אלייך והיא ליוותה אותך כמעט בכל פרק בחייך. לכן חשוב לשמור עמה על קשר ולא לתת לו להתמסמס.

אבל מדוע באמת כדאי לשמור על קשר עם חברות ילדות?

 

via GIPHY

 

בגלל הזיכרונות

את רוב הזיכרונות והחוויות הכי מעניינות בחייך עברת בוודאי עם חברת הילדות שלך. במפגשים עם חברת ילדות אפשר להעלות זיכרונות, להתרפק על העבר, ולצחוק מחוויות קורעות. צחוק ואושר הם תמיד דבר טוב, אז למה שלא תרצי שהם יהיו בחייך?

 

כי חברת ילדות מכירה אותך טוב יותר מכולם

חברת הילדות שלך מכירה אותך טוב יותר מרוב  האנשים שנמצאים בחייך. חברה כזאת יודעת מה גורם לך אושר, מה מעציב אותך ומתי את נהנית מבילוי או סובלת באירוע משפחתי. חברת ילדות  תדע לחלץ אותך מסיטואציות לא נעימות, ולהיות אתך כשטוב לך.

 

היא תמיד תהיה שם עבורך

ברה שליוותה אותך שנים רבות, תהיה שם עבורך כאשר תצטרכי אותה. היא תדע באמת להקשיב, לתת לך עצות על סמך ההכרות שלה אתך, והיא תתמוך בך גם במצבים הכי קשים.

היא יכולה לדעת מתי את נמצאת עם בן זוג שמתאים לך – בשל הכרותה של החברה שלך עם מערכות היחסים הרומנטיות שלך בעבר, חברה וותיקה תדע לנווט אותך לבן הזוג הטוב ביותר עבורך. את כמובן לא חייבת להסתמך על כל מילה שלה, אבל תוכלי להקשיב לדעתה ולשקול אותה בבחירת בן זוגך, וזאת כי דעתה מבוססת על ההיסטוריה שלך, שאת תמיד נוטה לשכוח שאת מתאהבת.

 

חברת ילדות תמיד תגיד לך את האמת

בחיים, מה לעשות, לא חסרים  אנשים שמעוותים את האמת, מתנהגים בצורה מזויפת, וישנם אף כאלה שיש להם אינטרסים סמויים לגבייך. עם זאת, חברתך משכבר הימים תדע לומר לך תמיד את האמת בפנים, גם אם היא כואבת.

 

חברת ילדות היא גם בת משפחה

את החברה שלך מכירים גם ההורים, גם האחים שלך ואפילו הסבים. לכן אין יותר נחמד מכך שחברת הילדות שלך מתקבלת בחיק המשפחה ממש כמו בת שנייה.

זה הזמן לתייג את חברת הילדות שלך כאן, ולהמשיך ולשמור עמה על קשר רציף ונפלא!

 

Published by MISHTI.CO.IL - August 27th, 2:00pm - 2017-08-27T14:00:12+03:00