הדרכים הכי מקוריות להכיר בן זוג

יש כמה דרכים קונבנציונליות להיכרויות, כמו אתרים ייעודיים, דרך חברים שדואגים לכן, בלימודים או בעבודה. אבל יש עוד, אפילו מהנות ומשעשעות.

תנסו.

כשאתן מחפשות את החצי השני, אתן תנסו את הדרכים המוכרות יותר. תירשמו לכמה אתרים, תלכו למועדוני פנויים ופנויות, תבקשו מהחברות הטובות להכיר לכן מישהו.

אבל יש עוד דרכים, פחות טריוויאליות, ויחד עם זאת הן עובדות. בדוק.

via GIPHY

 

קניות בסופר

לא תאמינו איזו דרך מקורית וחביבה זו להכיר בסופר. את רואה אותו מתלבט ממושכות מול שני סוגי פסטה וניגשת אליו, לא לפני שווידאת שאין בעגלת הקניות שלו חיתולים, מוצצים או כל דבר שעשוי לרמז על היותו תפוס.

את יכולה לבחור בדמות חסרת הישע שלא יודעת איזה יין כדאי לה לקנות או את יכולה להיות המושיעה שמציעה לו את הפסטה המועדפת, כמובן אחרי שעפעפת קלות בעינייך וסיפרת לו בחיוך שמי שטעם את הרוטב הסודי שלך, שקיבלת מאמא שקיבלה מסבתא שקיבלה מהאמא שלה, לא שכח אותך מעולם. (אל תשכחי להתקשר אחר כך לאמא ולבקש הנחיות להכנת רוטב מושלם).

זה יכול לעבוד וזה סיפור טוב לספר לנכדים.

 

כרטיס מועדון לחברים בלבד

מכירה את הרגע שאת בחנות בגדים, מודדת בגדים שנורא בא לכןך לקנות ובקופה מתברר שההנחה הגדולה היא לבעלי כרטיס מועדון או עבור קנייה מסכום מסוים ומעלה? הציעי לחמוד שעומד אחרייך לעשות קנייה משותפת כדי ליהנות מההנחה. לאות תודה הזמיני אתו לקפה.

השאר, בידיים שלך.

 

שותפים לדירה או שותפים לחיים

מחפשת להכנס כשותפה לדירה? אם המשכיר ממש מוצא חן בעינייך, אזרי אומץ ואמרי לו שאת לא ממש מעוניינת בדירה אבל הדייר מאד לטעמך ותשמחי לשמור על קשר.

לא תאמיני מה יכול לצאת מזה. חוץ מדירה כמובן..

אם זה הפוך ואת זו שמשכירה חדר בדירה, נצלי את הריאיון שאת עורכת לשותפים הפוטנציאליים וגלי אם יש מישהו שיכול להתאים לך מבחינה זוגית.

 

אוהבת, לא אוהבת

הרחיבי את תחומי העניין שלך ופתחי תחביבים חדשים, כאלו שאת יודעת שתוכלי למצוא בהם גם את המין השני. הירשמי למשל לשיעורי קיק בוקסינג, שגם אם לא תכירי בה מישהו חמוד, הרווחת כושר, גזרה נאה והיכולת להגן על עצמך.

שחייה היא עוד דרך לפרוק מתחים וגם לפגוש בבריכה את עלם החמודות. קורס לטועמי יין, בירה או סדנת ברמנים, תבטיח לך הרבה רגעים שמחים אפופי אלכוהול, ואולי גם היכרות נעימה עם מישהו מדליק. בשורה התחתונה, כל סדנה או קורס שתבחרי לקחת, רק ירחיבו את עולמך ויתרמו לשגרת החיים שלך, איתו או בלעדיו.

 

התור שאינו נגמר

נתקעת בתור ארוך בדואר, במשרד הפנים, בבנק או בכל מקום אחר בו הבירוקרטיה חוגגת? יש חמודים בתור הזה? התחילי במשפט משעשע על התור הארוך והתחילי לפתח שיחה. אם זה לא יוביל לדייט המיוחל, לפחות זמן ההמתנה התקצר בשיחה נעימה.

 

קונבנציונלי זו לא מילה גסה

כמובן שכבודם של האמצעים המוכרים יותר להכיר את החצי השני עובדים. אם מאסת באתרי היכרויות נסי לעשות את זה בדרך שתדבר יותר אל ליבך. למשל טיולים למיטיבי לכת לפנויים ופנויות. אם את חובבת טבע, אין סיכוי שלא תיהני, גם אם לא תמצאי את בחיר חלומותייך.

שיט נחמד לפנויים ופנויות לחופי הים התיכון יבטיח לך נופש חלומי, מנוחה, שיזוף הולם ונופים משגעים. אם על הדרך תכירי גם מישהו – זה רק בונוס.

 

בהצלחה!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00